قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

آتش گرفتن اتوبوس شهری در بوشهر + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
آتش گرفتن اتوبوس شهری در بوشهر + عکس

آتش گرفتن اتوبوس شهری در بوشهر

 
این روزها شدت گرما باعث آتش گرفتن خودروها مخصوصا خودروهای سنگین میشود.
 
یک دستگاه اتوبوس شهری بنز در بوشهر که مسافرانش را در محلات بهمنی و جلالی پیاده کرده و در حال بازگشت به خط بود، ناگهان دچار آتش‌ سوزی شد.

 

این حادثه پیش از ظهر دوشنبه در خیابان ساحلی بوشهر، روبه‌روی ساختمان شرکت نفتکش رخ داد؛ آن هم زمانی که راننده بوی سوختگی لاستیک به مشامش رسید و برای بررسی بیشتر توقف کرد اما ناگهان با آتش‌سوزی از سمت لاستیک و موتور آن مواجه شد.

 

آتش گرفتن اتوبوس شهری در بوشهر + عکس
 
خوشبختانه اتوبوس در آن زمان مسافر نداشته وگرنه مشخص نیست چه فاجعه‌ای رخ می‌داد؛ ضمن اینکه راننده نیز سریعا کپسول آتش‌نشانی را برداشته و خود را به بیرون رسانده است.

 

اما تلاش وی و دو کپسول کمکی از شرکت نفتکش هم کارساز نبود تا اکیپ آتش‌نشانی وارد صحنه شد. با این حال طبق گفته مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی، به دلیل وزش باد، اتاقک اتوبوس که از جنس فایبرگلاس بود، به سرعت در آتش سوخت و از بین رفت و تنها موتور آن باقی ماند!

 

خداکرم قائدی در این‌باره اظهار کرد: عمر این اتوبوس بالای ۱۰ سال بوده که طبق استاندارد کشوری باید نوسازی می‌شده ولی به دلیل کمبود ناوگان، ناگزیر به استفاده از این اتوبوس‌ها در خط هستیم.

 
منبع: ایسنا
 

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
پاسخ منفی ازدواج و سرقت پاسخ منفی ازدواج و سرقت بعد از اینکه از دختر مورد علاقه‌اش برای ازدواج جواب رد شنید، به حساب بانکی او دستبرد زد.   حوادث – به گزارش شرق، سرهنگ «کامبیز اسماعیلی» رییس ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

فیلم روپایی زدن ترسناک با توپ در ارتفاع
فیلم روپایی زدن ترسناک با توپ در ارتفاع
مشاهده بیشتر