قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بارداری از رابطه نامشروع مادر با پسرش (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
بارداری از رابطه نامشروع مادر با پسرش (عکس)

بارداری از رابطه نامشروع مادر با پسرش

مادری که در رابطه نامشروع با پسرش باردار شد !
 
به گزارش تالاب : یک زن ۴۰ ساله اهل زیمبابوه در کمال ناباوری قصد دارد با پسر ۲۳ ساله خود ازدواج کند. این زن و پسرش ادعا می‌کنند که شدیدا عاشق یک دیگر هستند، انها می‌گویند تصمیم دارند رابطه خودرا وارد مرحله جدیدی کنند وبه همین دلیل تصمیم به ازدواج گرفته اند.
 
 
این درحالی است که “بتی بکو” در حاضر ۶ ماهه باردار است و کودک او حاصل رابطه حرام و نامشروع وی با پسرش است.
 
بارداری از رابطه نامشروع مادر با پسرش (عکس)

خانم برکو ۱۲ سال است که همسرش را از دست داده و به همراه پسر ش زندگی می‌کند، این زن با تایید رابطه اش می‌گوید: طبق رسوم باید با برادر کوچک تر همسر مرده ام ازدواج کنم اما من ازدواج با پسرم که فرزندی از او در رحم دارم را ترجیح می دهم. او در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زیادی خرج کرده تا بتواند به صورت قانونی با وی ازدواج کند.

پسر این زن می‌گوید : طبق رسومات قبیله اي پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهی اش درگذشته و اکنون من می خواهم وظایف ناتمام وی را به اتمام برسانم. او می گوید از این که مردم بدانند مادرش از او باردار است اصلا ناراحت نیست.
 
قاضی دادگاه محلی که به اتهام این مادر و پسر رسیدگی می‌کند می‌گوید اگر در زمان گذشته چنین چیزی رخ داده بود هردوی آن ها توسط مردم قبیله کشته می شدند اما اکنون ترس از پلیس مانع اینکار است.
 
 
برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
رابطه جنسی با دختر جوان ایرانی توسط پزشک معالجش !+ فیلم
رابطه جنسی با دختر جوان ایرانی توسط پزشک معالجش !+ فیلم
مشاهده بیشتر