قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

عاشقنامه

تجاوز جنسی سفیر سعودی به دختر جوان رومانی و قتل وی !

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی سفیر سعودی به دختر جوان رومانی و قتل وی !

تجاوز جنسی سفیر سعودی به دختر جوان

سفیر عربستان سعودی و تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان منشی در سفارت عربستان در رومانی ! دختری که بعنوان منشی برای سفیر عربستان کار می کرده است توسط این مقام مورد تجاوز قرار گرفته است و سپس به قتل رسیده و جان خودرا از دست داده است. این خبر را ابتدا سایت “اي دبلیو دی” منتشر کرد و نوشت: سفیر عربستان به منشی محلی خود تجاوز کرده و سپس او را کشته است.

 

به گزارش تالاب برپایه این گزارش، وزارت خارجه رومانی ابراهیم عبدالرحمن الراسی را احضار و به او را به تجاوز جنسی به ایوانا ویلسیکو 25 ساله متهم کرده است که بعنوان منشی در سفارت عربستان در بخارست کار می‌کرد.براساس گزارش دکتری قانونی، قربانی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و سپس با کمربند خفه شده است.

 

پيکر ایوانا که دانشجوی دکتری است، شناور روی سطح آب یک حوضچه در نزدیک نیروگاه برق “کرورزاویستی” در 24 مایلی جنوب شهر بخارست پیدا شد.وزارت خارجه رومانی 48 ساعت به نمایندگی دیپلماتیک سعودی مهلت داده تا خاک این کشور را ترک کند.

 

یک مسئول رومانیایی گفت: مسئولان رومانی از عربستان خواسته اند تا مصونیت سفیر خودرا بردارند تا بتوان او را محاکمه کرد اما مسئولان سعودی این تقاضای را رد کرده اند.این درحالی است که یک خدمتکار رومانیایی نیز که در محل سکونت سفیر عربستان در بخارست کار می‌کرد، نیز امسال مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفته بود.

 

این خبر همچنین در سایت و پایگاههای مختلف خبری از جمله الاتجاه پرس و پایگاه خبری العهد به نقل از سایت ” اي دبلیو دی” بازنشر داده شده است، اما مقام هاي رومانی و سعودی تا کنون به صورت رسمی در این بازه اظهار نظر نکرده اند.

 

برچسب‌ها:

زیگیل تناسلی

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
مشاهده بیشتر