دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پرواز

تجاوز چند جوان به دختر مشهدی در شب تولدش

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 4 اکتبر 2017
تجاوز چند جوان به دختر مشهدی در شب تولدش

تجاوز گروهی به زن مشهدی

 

در چند شب پیش یک دختر مشهدی در شب تولدش توسط چند جوان مورد تعرض قرار گرفت .

 

به گزارش تالاب این افراد که تنها آشنایی و رابطه دوستی با یکدیگر داشتند در اظهارات خود ادعا کردند: ما نیت داشتیم برای یکی از همراهانمان «جشن تولد» برگزار کنیم تا آن زن 35 ساله غافلگیر شود. به همین خاطر به دوست چند نفر از آشنایان و دختر 15 ساله آن زن برنامه ریزی کردیم تا این «پارتی تولد» را در منطقه تفریحی شاندیز برگزار کنیم.
 
 
اینگونه بود که شش زن و دو مرد به راه افتادیم اما اتومبیل 206 برای عزیمت به شاندیز کافی نبود به همین خاطر از یکیدیگر از رفقا مان خواستیم به دوست ما در این جشن کمپانی کند. او هم قبول کرد و چند نفر از ما داخل پراید نشستیم و حرکت کردیم اما در مسیر حرکت با یکی از رفقا مان که سوار بر موتورسیکلت بود روبه رو شدیم وماجرای جشن تولد را برایش بازگو کردیم.
«س» با شنیدن این حرف ها گفت: ما منزل اي ویلایی در جلگه بالای روستایی در منطقه ده غیبی داریم که کنار تپه واقع شده هست و منظره اي خوشگل دارد. میتوانید ازآن مکان برای برگزاری جشن بهرهگیری کنید. ما هم قبول کردیم و به دوست او به سوی روستای مذکور به راه افتادیم ولی بعد از طی مسافتی هوا تاریک شد و بعضی از زنانی که دوست مان بودند از رفتن به «منزل باغ جلگه اي» پشیمان شدند، وقتی موضوع را با «س» درمیان گذاشتیم او اصرار می‌کرد که آن جا همه ی امکانات فراهم هست ودر واقع از بازگشت ما پیش گیری میکرد.

در همین حال بود که ناگهان حدود 10 نفر که سوار بر یک دستگاه پراید و چند موتورسیکلت بودند با قمه و چوب و چماق اطراف مان را محاصره کردند و با تهدید به مرگ از ما خواستند به سوی «منزل باغ جلگه اي» حرکت کنیم.

 
یکی از آنها که «م. غ» نام داشت برای عملی کردن تهدید خود ، با ته دسته کارد ضربه اي به سر «آ» زد. در حالی‌که دیگر چاره اي نداشتیم به دوست آنها به سوی «منزل باغ جلگه اي» به راه افتادیم. هوا دقیقا تاریک شده بود که ما رابه آن منزل ترسناک بردند. یکی از انها به زن 35 ساله اي که دوست ما بود، گفت: «تو باید قربانی دیگران شوی!» اگر به خواسته هاي ما تن بدهی با زنان و دختران دیگر کاری نداریم! دو نفر ازآن شیاطین، زن 35 ساله رابه پشت منزل بردند و راننده پراید را نیز نزد خودشان نگه داشتند. ما هم از این مهلت بهرهگیری کردیم ودر تاریکی شب ازآن جا گریختیم.

در پی اظهارات شاکیان، ماموران انتظامی بلافاصله مراتب رابه قاضی سیدجواد حسینی «معاون دادستان مشهد» اطلاع دادند و بدین ترتیب با صدور دستورهای مخصوصاً اي از سوی مقام قضایی، ماموران انتظامی شبانه وارد عملیات شدند. آنان وقتی منزل باغ جلگه اي رابه محاصره درآوردند که تعدادی از متهمان با بهرهگیری از تاریکی شب و فضای باز دشت از محل گریخته بودند.

 
در این میان راننده پراید به دوست مرد 45 ساله اي که مدعی بود فقط برای دوستانش مشروب به این مکان آورده هست درحالی داخل باغ به دام افتادند که مشخص شد لاستیک هاي پراید وی را پنچر کرده اند تا نتواند از محل بگریزد. زن 35 ساله نیز که از چنگ آنها رها شده بود، از ماجرایی خوفناک پرده برداشت و از تجاوز به عنف گروهی چهار نفره از متهمان سخن گفت.

با دقت به اهمیت و حساسیت موضوع و ادعاهای خوفناک شاکیان، «قاضی غلامعلی صادقی» «دادستان بنگاه خراسان رضوی» با صدور دستوراتی، خواهان پیگیری سریعا ماجرا و دستگیری متهمان شد و به همین خاطر پرونده مذکور در شعبه 409 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و توسط قاضی «محمد دشتبان» رسیدگی شد.

تاکید دادستان برای برخورد قاطع با عاملان آدم ربایی و ادعای خوفناک زن 35 ساله ، سبب شد تا مقام قضایی دستگیری متهمان فراری پرونده رابه نیروهای عملیات مخصوصاً مشهد بسپارد بنابر این گروه زبده اي از ماموران به سرپرستی سرهنگ بهرام‌زاده «رئیس اداره عملیات مخصوصاً مشهد» و با بازرسی و هدایت مستقیم سرهنگ محمد بوستانی «فرمانده انتظامی مشهد» تحقیقات پلیسی خودرا در این باره شروع کردند.

زن 35 ساله که برای روشن شدن بعضی زوایای تاریک این پرونده دوباره به تشریح ماجرا پرداخته بود در اظهاراتی تکان دهنده افزون کرد: وقتی دو نفر از شیاطین مرا به پشت آن منزل بردند و حدود 45 دقیقه مرا آزار دادند، دیگر همراهانم از محل گریختند اما وقتی دوباره به داخل اتاق بازگشتیم دو نفر دیگر از آنان به طرز بی شرمانه اي به آزار من پرداختند . وقتی به مرد 45 ساله که «و- ص» نام داشت و برای آن افراد شیطان صفت مشروب تهیه کرده بود، گفتم نگذارد اکثر از این مرا آزار بدهند، با وقاحت گفت: تا حالا که تحمل کرده اي بازهم تحمل کن!

در پی اظهارات این زن جوان که مدعی بود همسرش پس از شنیدن ماجرا دو بار دست به خودکشی زده هست، ماموران عملیات مخصوصاً در اقدامی هماهنگ و غافلگیرانه پیروز شدند طی چند روز قبل، بعضی از عاملان اصلی پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف را دستگیر کنند. این افراد در مواجهه حضوری با زن 35 ساله، شناسایی و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی دشتبان روانه زندان شدند تا تحقیقات بیشتری درمورد زوایای تاریک این پرونده صورت گیرد.

در همین حال قاضی شعبه 409 مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد با تایید دستگیری تعدادی از متهمان این پرونده گفت: هنوز عملیات پلیسی با صدور دستورات مخصوصاً قضایی برای دستگیری دیگر افراد فراری ادامه دارد.

 
قاضی دشتبان افزود: این افراد با عناوین اتهامی آدم ربایی ، قدرت نمایی با چاقو، تهدید، حبس غیرقانونی، ایراد صدمه بدنی و شرب خمر روبه رو میباشند اما رسیدگی به تهمت تجاوز به عنف گروهی در صلاحیت دادگاه کیفری یک هست که اقدامات لازم در این اساس صورت میگیرد.
 
 
 
برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي