قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

ضرب و شتم دانش آموز قزوینی توسط مدیر مدرسه (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
ضرب و شتم دانش آموز قزوینی توسط مدیر مدرسه (عکس)

ضرب و شتم دانش آموز قزوینی توسط مدیر مدرسه

طبق قانون هر گونه برخورد فیزیکی و تنبیه دانش اموز و ضرب و شتم از سوی مسئولان آموزشی در مدرسه ممنوع بوده ودر صورت شکایت خانواده با شخص مورد نظر برخورد خواهد شد.

 

به گزارش تالاب چند روز پیش در فضای مجازی استان قزوین عکسی از دانش‌آموز پسری منتشر شد که از سوی مدیر مدرسه مورد ضرب وشتم قرار گرفت. خبری که اینروزها برای مخاطبان چندان بیگانه نیست و از چندی در مدارس ما و هر بار در یکجای کشور اتفاق می‌افتد و جالب آنکه کسی خودرا مسئول رسیدگی نمیداند.

 

 زیر عکس‌ منتشر شده این دانش‌آموز که در قزوین دست به دست می شود، نوشته شده که این پسر توسط مدیر مدرسه تنبیه بدنی شده و والدین وی نیز نسبت به این موضوع شکایت کرده‌اند.

 

پدر دانش‌آموز قزوینی در مصاحبه با ایلنا در قزوین گفت:

سیلی خوردن پسرم20 روز پیش اتفاق افتاده که جای انگشتر مدیر هم روی صورتش افتاده است.

 

وی با بیان این که مدیر به پای فرزندم هم لگد زده و کبود شده است، افزود: فرزندم با یکی از دوستانش سر موضوعی شیطنت کرده و درگیر می شود که ناظم مدرسه هر دوی انها را صدا کرده و نزد مدیر میبرد و مدیر نیز پسرم را حسابی کنک می‌زند جالب آنکه این مدرسه یکی از بهترین مدارس قزوین است.

ضرب و شتم دانش آموز قزوینی توسط مدیر مدرسه (عکس)

تربیت با کتک زدن محقق نمی‌شود

این ولی دانش‌آموز افزود: مدرسه، محیط آموزشی است ودر محیط نظامی هم چنین رفتارهایی اتفاق نمی‌افتد، این در حالی است که مدیر بیان کرده بود باید برای تربیت دانش‌آموزان همکاری کنیم، آیا با کتک زدن دانش‌آموزان تربیت میشوند. آیا مجازات دیگری غیر از تنبیه بدنی وجود ندارد؟می دانم بچه‌ها گاهی بزرگ ترها را خسته میکنند اما آیا با اینکار مسئله حل می شود ؟

 

وی ادامه داد: شاهدان ماجرای کتک خوردن پسرم، چند دانش‌آموز و معلم وی بوده و حتی معملش حاضر است شهادت دهد. این پدر دانش‌آموز اضافه کرد:حتی پنج نفر از اولیای دانش‌آموزان کلاس فرزندم،فرزندان‌شان رابه مدرسه دیگری منتقل کرده‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: شکایت کتبی از مدیر مدرسه موجود است و ازطریق کنترل اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین پیگیر ماجرا شده‌ایم که مسئول این واحد قول رسیدگی داد. از تهران نیزبا ما تماس گرفتند و گفتند موضوع را پیگیری میکنند.

 

وی افزود: این در حالی است که مدیر فرزندم را تهدید کرده بود اگر ماجرا رابه بنده بازگو کند بدتر از این برایش اتفاق می‌افتد. ظاهراً معلم مدرسه را نیز که از فرزندم حمایت کرده بود تهدید به اخراج کرد.

 

تنبیه بدنی دانش‌آموزان ممنوع است

حسین بی‌نیاز مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین هم در گفت‌ و گو با ایلنا گفت: تنبیه بدنی دانش‌آموزان مطلقا ممنوع بوده و بارها به مدارس تاکید شده و بخشنامه وزارتی هم ابلاغ شده است.

 

وی افزود: ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز مذکور توسط رئیس اداره عملکرد و محاسبه و پاسخگویی به شکایات در اداره کل آموزش و پرورش مطرح ودر حال بررسی است.

 

این مسئول ادامه داد: آموزش و پرورش نسبت به ماجرای مذکور صحبت‌هاي‌ طرفین را شنیده و موضوع در حال پیگیری است.

 


 

دستگیری سارقان گاوصندوق ها در شهرک غرب

رئیس پلیس جلوگیري پایتخت خبر از دستگیری دو نفر از سارقان خانه ها در شهرک غرب تهران خبر داد.

 

به گزارش عصر ایران سرهنگ ظهیری در تشریح این خبر گفت: از 23 ماه گذشته سرقت از خانه ها واقع در شهرک غرب و سعادت آباد تهران شدت گرفت تا این که در روز پنجشنبه هفته گذشته ماموران با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی در جریان شروع به سرقت جدیدی توسط همین باند قرار گرفتند.

 

ضرب و شتم دانش آموز قزوینی توسط مدیر مدرسه (عکس)

وی ادامه داد: ماموران کلانتری 134 شهرک غرب خیلی سریع به محل اعزام شده و با شناسایی محل سرقت اقدام به تعقیب و گریز پلیسی با متهمان کردند که دو نفر از متهمان طی تعقیب و گریز سریع پلیسی زمینگیر و دستگیر شدند که از آن ها آلات و ادوات جرم نیز کشف شد.

 

این مقام انتظامی افزود: پس از انتقال دو متهم به کلانتری و انجام تحقیقات اولیه متهمان شروع به انکار کردند تااینکه با دیدن مدارک موجود در پرونده لب به اعتراف گشودند.

 

سرهنگ ظهیری تصریح کرد: متهمان در اعترافات خود اظهار داشتند از هر خانه حدود 200 الی 800 میلیون تومان سرقت میکردند و تا این لحظه 30 شاکی موفق به شناسایی این سارقان شده اند.

 

وی ادامه داد: یکی از متهمان بتازگی و حدودا یک ماه بود که از زندان آزاد شده بود. متهمان به انجام سرقت ها اعتراف کرده اند و با هماهنگی هاي‌ قضائی برای انجام ادامه تحقیقات در اختیار ماموران پایگاه دوم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

وی در انتها گفت: بهتر است شهروندان نکات ایمنی را رعایت کرده و خانه هاي‌ خود رابه سیستم هاي‌ امنیتی مجهز کنند.

 

برچسب‌ها:

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش واقعیت دارد ؟ + فیلم
طلاق نیوشا ضیغمی از همسرش واقعیت دارد ؟ + فیلم
مشاهده بیشتر