قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

مجموعه : اخبار حوادث
دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

در پاکستان قتل و آتش زدن دختر بی گناه فقط بخاطر یک اتفاق ساده خبرساز شد. در پاکستان فرقه های تعصبی فراوانی وجود دارد که رفتارهای وحشیانه خود را با اعتقادات کثیف خود توجیه میکنند.

 

به گزارش تالاب : پلیس پاکستان شماری از اعضای شورای حکمای محلی ابوت آباد در منطقه خیبر این کشور را به دلیل صدور حکم قتل و سوزاندن یک دختر نوجوان 16 ساله بازداشت کرد.

شورای موسوم به جیرگا دختر یاد شده را به این دلیل که دوست هم مدرسه ای خود را به فرار از منزل برای ازدواج با پسر دلخواهش تشویق کرده بود، به مرگ محکوم کرد. پس از صدور این حکم دختر مزبور به نام «امبر» از خانه اش ربوده شد و مواد بی حسی به وی تزریق و کشته شد.

درحالی که برخی منابع می گویند جسد امبر بعدا در یک خودرو گذاشته و به همراه آن به آتش کشیده شد، رسانه های پاکستان تاکید کردند که اوهنگام شعله ور شدن آتش خودرو زنده بوده است.

خبرها حاکی است که دوست این دختر نیز که بخاطرش جان خود را از دست داده؛ با پسر مورد علاقه خود ازدواج کرده و هر دو هم اکنون در نقطه نامعلومی بسر می برند.

پلیس پاکستان تاکید کرد که به دنبال این جنایت 13 نفر از جمله مادر دختر و رییس شورای حکما را برای بازجویی بازداشت کرده است.

آمارها نشان می دهد که سال گذشته در پاکستان بیش از 110 دختر و زن به اتهام ارتکاب جرایمی به قتل رسیده اند که در جامعه پاکستان مایه ننگ خانواده دانسته می شود.

 

شبکه العالم

 

مطالب مرتبط:

آشنایی با جاذبه های گردشگری پاکستان

عکس های آنجلینا جولی در پاکستان

هدیه جالب رئیس جمهور پاکستان به اوباما (عکس)

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی زیاد به دختر جوان زیبا
فیلم تجاوز جنسی زیاد به دختر جوان زیبا
مشاهده بیشتر