قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

مجموعه : اخبار حوادث
دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

دختر پاکستانی در اقدامی وحشیانه زنده سوزانده شد!

در پاکستان قتل و آتش زدن دختر بی گناه فقط بخاطر یک اتفاق ساده خبرساز شد. در پاکستان فرقه های تعصبی فراوانی وجود دارد که رفتارهای وحشیانه خود را با اعتقادات کثیف خود توجیه میکنند.

 

به گزارش تالاب : پلیس پاکستان شماری از اعضای شورای حکمای محلی ابوت آباد در منطقه خیبر این کشور را به دلیل صدور حکم قتل و سوزاندن یک دختر نوجوان 16 ساله بازداشت کرد.

شورای موسوم به جیرگا دختر یاد شده را به این دلیل که دوست هم مدرسه ای خود را به فرار از منزل برای ازدواج با پسر دلخواهش تشویق کرده بود، به مرگ محکوم کرد. پس از صدور این حکم دختر مزبور به نام «امبر» از خانه اش ربوده شد و مواد بی حسی به وی تزریق و کشته شد.

درحالی که برخی منابع می گویند جسد امبر بعدا در یک خودرو گذاشته و به همراه آن به آتش کشیده شد، رسانه های پاکستان تاکید کردند که اوهنگام شعله ور شدن آتش خودرو زنده بوده است.

خبرها حاکی است که دوست این دختر نیز که بخاطرش جان خود را از دست داده؛ با پسر مورد علاقه خود ازدواج کرده و هر دو هم اکنون در نقطه نامعلومی بسر می برند.

پلیس پاکستان تاکید کرد که به دنبال این جنایت 13 نفر از جمله مادر دختر و رییس شورای حکما را برای بازجویی بازداشت کرده است.

آمارها نشان می دهد که سال گذشته در پاکستان بیش از 110 دختر و زن به اتهام ارتکاب جرایمی به قتل رسیده اند که در جامعه پاکستان مایه ننگ خانواده دانسته می شود.

 

شبکه العالم

 

مطالب مرتبط:

آشنایی با جاذبه های گردشگری پاکستان

عکس های آنجلینا جولی در پاکستان

هدیه جالب رئیس جمهور پاکستان به اوباما (عکس)

برچسب‌ها:
Loading...

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
کشتن بیرحمانه یک خرس در کرمانشاه + عکس تعدادی از اهالی روستایی از توابع شهر ماهی‌دشت طی تماس با اداره محیط زیست کرمانشاه اعلام کردند یک خرس زخمی به اطراف روستا نزدیک شده است. تالاب، پس از این تماس، ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

آسیب آتش نشانها در آتش سوزی در قم
آسیب آتش نشانها در آتش سوزی در قم
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن