مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

دختر 16 ساله ای که قبل از ازدواجش باردار شد !

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 5 دسامبر 2017
دختر 16 ساله ای که قبل از ازدواجش باردار شد !

دختری جوانی طی واکنشی قبل از مراسم ازدواجش حامله شد 

 

در طی رويدادها حوادثی دختری از فامیلش یعنی پسر داییش گویا آبستن شده است و آبروریزی بدی به بار آورد در ادامه با دختر 17 ساله اي که قبل از ازدواجش حامله شد تالاب را دنبال نمایید. 

 

به گزارش تالاب با آن که دریک خانواده آشفته و بی سر و سامان رشد کردم و بزرگ شدم,,, اما متاسفانه نتوانستم زندگی و آینده خودم رابا عبرت از گذشته به درستی مدیریت کنم و با تصمیمی عجولانه درحالی زندگی ام رابه تباهی کشاندم که همه ی ی ی پل هاي پشت سرم را خراب کرده بودم.

 

دیگر درون چاهی افتاده بودم که خروج ازآن برایم امکانپذیر نبود. بهمین علت برای فرار از اذيت و اذیت هاي دیگران و کتک هایي که تحمل آنرا نداشتم به پشتبام خانه مادرشوهرم رفتم تا …

 

دختر ۱6 ساله که غم سنگینی بر پهنای چهره اش نشسته بود در حالیکه بیان میکرد نمیدانم چرا روزگار تقدیر مرا این گونه رقم زده است، به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد گفت:

 

سه سال بیشتر نداشتم که قیچی طلاق رشته زندگی مشترک پدر و مادرم را برید و من در بین تار و پودهای این رشته هاي بریده گم شدم,,, چرا که نه معنی طلاق را می فهمیدم و نه از بدبختی هاي پس ازآن اطلاعی داشتم.

 

در واقع آینده من در بین خواسته ها و کشمکش هاي پدر و مادرم رو به تاریکی و تباهی گذاشت در شرایطی که حضانت من به پدرم واگذار شده بود مادرم ازدواج کرد و دنبال زندگی خودش رفت.

 

چند روزبعد هم پدرم زنی را بعنوان مادر به من معرفی کرد. او خیلی با من مهربان بودو برایم دلسوزی میکرد بهمین علت من هم به نامادری ام وابسته شدم,,, و وی را مثل مادرم دوست داشتم ولی پدرم اعتیاد داشت و برای تامین هزینه هایش به خرید و فروش مواد مخدر روی آورده بود.

 

در حالیکه کودکی بیش نبودم اما میدانستم که پدرم وقتی به خانه نمی‌آید در زندان به سر می‌برد. او چند بار به علت اعتیاد و خرید و فروش مواد مخدر دستگیر شد ولی پس از آزادی دوباره کارهای خلافش را ادامه می داد.

 

تا این که آخرینبار زمانی که من پانزدهمین بهار زندگی ام را سپری می‌کردم، پدرم به حبس ابد محکوم شد. ازآن روز به بعد نامادری ام وادار شد برای تامین هزینه هاي زندگی من و دو خواهر و برادر ناتنی ام کارگری کند.

 

من با دیدن این شرایط به خانه مادرم رفتم ولی آن جا نیز از رفتارهای ناپدری ام رنج می کشیدم تا این که با کمک مادرم دریک مدرسه شبانه روزی ثبت اسم کردم اما احساس تنهایی همان‌ گونه آزارم می داد تا این که در مجلس عروسی یکی از بستگانمان، دلباخته نگاه عاشقانه پسر دایی ام شدم,,, ازآن روز به بعد تماس مخفیانه من و کامران ادامه داشت، تا این که او از من بطور رسمی خواستگاری کرد من هم به شرط ادامه تحصیل «بله» را گفتم.

 

قرار شد برای ثبت رسمی ازدواج، پدرم از زندان وکالتی به عمه ام بدهد تا عقد ما محضری شود در همین روزها کامران با این بهانه که نمی تواند دوری ام را تحمل کند! مرا به خانه دایی ام برد مدتی بعد مادرشوهرم که فهمید آبستن هستم با خوراندن دارو مرا وادار به سقط جنین کرد.

 

از سمت دیگر هم خانواده کامران به بهانه هاي مختلف از ثبت رسمی ازدواج ما خودداری کردند آن جا بود که فهمیدم کامران در امر خرید و فروش مشروبات الکلی فعالیت می‌کند

 

او دیگر نه تنها اجازه تحصیل به من نمی داد بلکه مرا در خانه مادرش زندانی میکرد و مدام کتکم می زد. آنقدر مرا اذیت کردند تا این که وادار شدم,,, مخفیانه از پشتبام خانه آن ها فرار کنم و به خانه مادرم بروم حالا من مانده ام و دنیایی از آرزوهای بر باد رفته …

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي