دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد) فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد) آموزش گریم صورت همراه با آرایش | آموزش کامل گریم صورت به همراه فیلم آموزش گریم صورت همراه با آرایش | آموزش کامل گریم صورت به همراه فیلم لخت خوابیدن زن و شوهر (20 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها) لخت خوابیدن زن و شوهر (20 مزایای برهنه خوابیدن زوج ها) مکان های دیدنی ژاپن | زیباترین مکان های دیدنی ژاپن برای گردشگران مکان های دیدنی ژاپن | زیباترین مکان های دیدنی ژاپن برای گردشگران متن زیبا برای تبریک ازدواج | متن عاشقانه تبریک سالگرد ازدواج به همسر متن زیبا برای تبریک ازدواج | متن عاشقانه تبریک سالگرد ازدواج به همسر عکس هایی از طبیعت فصل بهار و شکوفه درختان و طبیعت سبز بهاری عکس هایی از طبیعت فصل بهار و شکوفه درختان و طبیعت سبز بهاری خصوصیات متولدین فروردین | ماه فروردین | متولدین فروردین | متولد فروردین | فال فروردین خصوصیات متولدین فروردین | ماه فروردین | متولدین فروردین | متولد فروردین | فال فروردین شعر تبریک تولد متولدین فروردین ماه | اشعار زیبا برای تبریک متولد فروردین ماه شعر تبریک تولد متولدین فروردین ماه | اشعار زیبا برای تبریک متولد فروردین ماه رازهای زندگی شخصی حامد همایون و همسرش + عکس و بیوگرافی حامد حمایون رازهای زندگی شخصی حامد همایون و همسرش + عکس و بیوگرافی حامد حمایون سخنان زیبا از بزرگان اسلام در مورد زن | جملات زیبای اسلام در مورد زنان سخنان زیبا از بزرگان اسلام در مورد زن | جملات زیبای اسلام در مورد زنان تک تیر انداز باهر ؛ بهترین تفنگ تک تیر انداز جهان در ایران (+ فیلم) تک تیر انداز باهر ؛ بهترین تفنگ تک تیر انداز جهان در ایران (+ فیلم) بهترین تفنگ های نظامی جهان ( کلیپ) بهترین تفنگ های نظامی جهان ( کلیپ) آشنایی با 50 نمونه از بهترین تفنگ های کلاسیک و مدرن جهان آشنایی با 50 نمونه از بهترین تفنگ های کلاسیک و مدرن جهان بیوگرافی لاله مرزبان | تصاویر جدید لاله مرزبان و همسرش بیوگرافی لاله مرزبان | تصاویر جدید لاله مرزبان و همسرش
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 13 مارس 2018
زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

مردی که 10 سال هیچ رابطه جنسی با همسرش نداشت !

عدم رابطه با شوهر باعث بریدن آلت تناسلی وی توسط همسر عصبانی شد. زنی که در حسرت رابطه جنسی با شوهرش بود آلت جنسی شوهر سرد مزاجش را بعد از 10 سال تحمل عدم نزدیکی با وی برید ! به گزارش تالاب این زن که  از ممانعت شوهرش از نزدیکی و دخول , صبرش به سر رسیده بود , خشمش را سر آلت تناسلی شوهرش خالی کرد!

 

بریدن آلت تناسلی شوهر ؛ ریتا یاداو ۲۸ ساله بعد از ده سال رد مقاربت جنسی از  سوی شوهرش صبح روز پنج شنبه هفته گذشته در خانه شان در غازی آباد اوتر پردیس یکی از ایالت هاي‌ شمالی هند به اوحمله کرده و آلت تناسلی وی را با چاقو برید.

 

این زن هندی می گوید که شوهرش در مدت ۱۱ سال عروسی انها ۱۰ سال می‌شود که با او هرگر مقاربت جنسی نداشته و خاطرجمعی دارد که شوهرش با کس دیگری رابطه داشته است.

 

این زن میگوید که “او همیشه به من می‌گفت از من نفرت دارد و همه ی روزه باهم می جنگیدیم. او می‌گفت حتا از دیدن بطرف من متنفر است.”

 

 

این زن هندی همان‌ گونه می گوید که شوهرش همواره وی را از داشتن ارتباط با خانم دیگری تهدید میکرد و اینکار باعث شده بود که از داشتن فرزند ناامید شود.

 

زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

ریتا یاداو بعد از بریدن آلت تناسلی شوهرش، خود رابه مرکز محلی پلیس تسلیم کرد .

 

به گزارش تالاب ریتا یاداو که اکنون در زندان است می گوید “وقتی که من التماس می کردم که فرزند داشته باشیم، او اعتراف کرد که کسی دیگری را دوست دارد. من سالها با شکنجه و عذاب از سوی شوهرم زندگی کردم اما دیگر تحمل نتوانستم.”

 

این زن ۲۸ ساله هندی که شوهرش یک تاکسی ران است و از طرف شب کار میکند گفته که صبح روز پنج شنبه وقتی که شوهرش از کار به خانه برگشت، برای دوش گرفتن به حمام رفت اما وقتی که از حمام بیرون شد، به او حمله آور شده و با ضربه اي وی را بی هوش ساختم. سپس با استفاده از چاقو آلت تناسلی وی را بریدم.

 


حتما بخوانید:  10 نکته بسیار مهم در مورد آلت تناسلی پسران


 

این زن پس از بریدن آلت تناسلی شوهرش وی را در داخل حمام زندانی میکند و خود رابه مرکز محلی پلیس تسلیم مي نماید.

 

منابع می‌گویند که یکی از دوستان وید پراکاش پس از ارتباط با او، این مردرا به بیمارستان جیپی انتقال میدهد.

زن خشمگین هندی آلت مردانگی شوهر سرد مزاجش را برید (عکس)

جی پراکاش چاوبی، بازرس مرکز محلی پولیس خورا می گوید که این زن با تسلیم شدن به پلیس به جرم اش اعتراف کرده و تمامی جریان را توضیح داده است. او اعتراف کرده که در اثر قهر بر شوهرش حمله آور شده و اقدام به این عمل نموده است.

 

وید پراکاش مردی که آلت تناسلی اش بریده شد یک تاکسی ران است و از صبح تا شب کار میکند پزشک سوبارب گوپتا، جراح بیمارستانی  که این مرد هندی در آن بستری است گفته است “وقتی که وید پراکاش به  بیمارستان آورده شد، در وضعیت بدی قرار داشت و خون زیادی از دست داده بود. ما با عمل جراحی فوری توانستیم زندگی و عضو بدن وی را نجات دهیم.”

 

دکتران دراین بیمارستان توانستند پس از ۵ ساعت جراحی آلت تناسلی این مرد را پیوند بزنند. ریتا یاداو هنوز بر اساس ماده ۳۲۶ قانون جزای هند در زندان به سر می‌برد.

پایان ماجرای بریدن آلت تناسلی مرد هندی توسط همسرش

 


حتما بخوانید:  روشهای طبیعی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی آقایان


 

گروه حوادث تالاب

برچسب‌ها:

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي