مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

سقوط دختر اصفهانی از روی پل چمران (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 25 اکتبر 2017
سقوط دختر اصفهانی از روی پل چمران (عکس)

به هوش آمدن دختری در پل اصفهان 

 

یک دختر جوان پس از نا پرهیزکاری پس از سقوط از روی پل چمران شهر اصفهان به هوش آمد .  نهنگ آبی

 

به گزارش تالاب مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم دکتری اصفهان گفت:

دختر بازمانده از حادثه سقوط از پل چمران اصفهان پس از تلاش پزشکان امروز به هوش آمده هست.

 

سقوط دختر اصفهانی از روی پل چمران (عکس)

 

به گزارش تالاب ، کیانوش جهانپور پیرامون آخرین حالات بهبودی دختر بازمانده از حادثه خودکشی روز شنبه اظهار داشت: درحال حاضر حالات سلامت او بسیار بهتر شده و ادامه اقدامات درمانی برای او درحال انجام هست.

 

وی افزود: این دختر اکنون به هوش اومده و طبق آخرین خبر های دریافتی احتمالا به بخش منتقل شده و نیاز به مواظبت مخصوصاً ندارد اما همان‌ گونه اقدامات درمانی مورد نیاز انجام میشود.

 

روز شنبه خبر سقوط دو دختر نوجوان از بالای بزرگراه چمران توزیع شد که به محض ارتباط با بنگاه فوریت‌هاي دکتری، نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

یکی از دختران حادثه به محض برخورد با زمین هوشیاری خودرا از دست داده بودو به کمای عمیق رفت ودر همان ساعات نخست در بیمارستان غرضی به دلیل شدت ضربه وارده و عدم هشیاری جان خودرا از دست داد.

 

دختر دیگر با شکستگی‌هاي متعدد استخوانی روبرو شد و به بیمارستان امین منتقل شد که اکنون نسبت روزهای نخست در حالات بهتری به سر میبرد.

 

بیوگرافی کامل حامد زمانی و همسرش (+عکس) بیوگرافی حامد زمانی    زادروز :  ۱۳۶۷(میمه – اصفهان) پیشه : خواننده پاپ مدت کار : ۱۳۸۴ تاکنون فارغ‌ التحصیل مقطع کارشناسی‌ ارشد در رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران بوده و خود را ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي