دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد) فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد)
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

فرزین گرگی و همدستش به دام افتادند

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 13 ژانویه 2017
فرزین گرگی و همدستش به دام افتادند

عکس فرزین گرگی و همدستش دستگیر شدند !

 

دو عضو باند سارقان که در بازار تهران و اطراف آن با چاقو مردم را تهدید و اموال آنها را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

 

 دو عضو باند سارقان که در بازار تهران و اطراف آن با چاقو مردم را تهدید و اموال آنها را سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

 

اوایل آبان امسال زنی با حضور در کلانتری 113 بازار از دو مرد سارق شکایت کرد.

 

ماموران با تحقیق از شاکی متوجه شدند او برای خرید به بازارآمده بود که دو راکب موتورسیکلت در حالی که چاقو به دست داشتند، به او حمله‌ور شده و کیفش را دزدیده بودند.

 

فرزین گرگی و همدستش به دام افتادند

 دو عضو باند سارقان تهران دستگیر شدند

 

همزمان با این شکایت تحقیقات ماموران برای شناسایی و دستگیری این دو سارق فراری آغاز شد. جست‌وجو‌ها ادامه داشت تا این که زنان و مردان دیگری هم با حضور در کلانتری شکایت کردند که مورد حمله کیف‌قاپان و زورگیران موتورسوار قرار گرفته‌اند. در ادامه جست‌وجوها ردپای افرادی سابقه‌دار به دست آمد.

 

ماموران در پی یافتن آنها بودند تا این که سه‌شنبه 23 آذر، دو سارق فراری را شناسایی کردند.

 

ماموران مشاهده کردند آنها با نزدیک‌شدن به زنی درصدد سرقت کیف او هستند که آنها را در اجرای نقشه‌شان ناکام گذاشتند و هر دو سارق را دستگیر کردند. در بازرسی بدنی ازآنها یک چاقو و پنج دستگاه گوشی سرقتی کشف شد.

 

متهمان دیروز با انتقال به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از سوی قاضی علی‌وسیله ایردموسی تحت بازجویی قرار گرفته و به کیف‌قاپی و زورگیری‌های سریالی‌شان اعتراف کردند و گفتند این دزدی‌ها را با همدستی دو نفر دیگر از اعضای فراری باندشان انجام داده‌اند.

 

آنها همچنین گفتند که مدارک سرقتی را دور می‌انداختند، موجودی کارت‌های سرقتی را خالی می‌کردند و پس از فروش گوشی‌های سرقتی، پول‌های به دست آمده را با هم تقسیم می‌کردند.

 

سرکرده باند به نام فرزین معروف به فرزین گرگی در جلسه بازپرسی گفت: 30 فقره سرقت در خیابان شهید مصطفی خمینی، چهارراه سیروس و زیر پل ری انجام داده‌ایم. من به گرگ علاقه دارم به همین خاطر دوستانم به من فرزین گرگی می‌گویند.

 

متهمان برای ادامه تحقیقات و دستگیری دو همدست فراری آنها در اختیار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي