قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

ماجرای تجاوز و بارداری زنی که 14 سال در کما است (+فیلم)

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای تجاوز و بارداری زنی که 14 سال در کما است (+فیلم)

تجاوز جنسی و بارداری زنی که 14 سال درکما است !

این اتفاق تلخ که در بیمارستانی در ایالات امریکا رخ داده است باعث انتقاد و واکنش مردم شده است . این زن که 14 سال است در کما به سر می‌برد بدلیل این تجاوز حساسیت مردم را بر انگیخته و باعث اعتراضی تعدادی زیادی از مردم ایالات امریکا شده است.

 

تحقیقات برای پیدا کردن فرد متجاوز ادامه دارد و مطمئنا عاقبت تلخی در انتظار فرد متجاوز به این زن است !

 

اعتراض مردمی به این حادثه تلخ

مردم بسیار زیادی به این سوء استفاده جنسی از این زن در کما واکنش نشان داده و ان را محکوم کرده اند. انها متعجب از این اتفاق ناخوشایند و غیرانسانی هستند و با ابراز تاسف به این‌که در هر نقطه اي از جهان بیماران جنسی وجود دارند، امیدوارند هرچه سریعتر مظنون شناسایی شود و به مجازات برسد.

ماجرای تجاوز و بارداری زنی که 14 سال در کما است (+فیلم)

اخبار منتشر شده از این حادثه در سایت های خبری دنیا

 

کاربران در این‌که تنها دلیل این اتفاقات بیماران جنسی می باشند که نه محدودیت و نه آزادی جنسی، هیچ یک هیچ کمکی برای پیش گیری از این اتفاقات تلخ نمیکند، هم عقیده اند.

 

عده اي از کاربران نسبت به نحوه ي کنترل در کلینیکی که او بستری بوده است واکنش نشان داده اند و مقصر این اتفاق را کارکنان ان جا می‌دانند.

 

برای تعدادی از کاربران نیز این سوال به وجود آمده که چگونه جنین دراین وضعیت رشدکرده و سالم بدنیا آمده؟! آیا پزشکان متوجه باردار شدن او نشدند ؟! چگونه بدنیا آمدن نوزاد آسيب اي به بیمار نزده است؟!

فیلم ماجرای تجاوز و بارداری زنی که 14 سال در کما است

 

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
آمار تصادفات نوروزی تاکنون چقدر بوده است ؟ آمار کشته ها در سفرهای نوروزی چقدر بوده است ؟   هر ساله صذها تن از هموطنان عزیزمان به دلایل مختلفی که وجود دارد در تصادفات جاده ای کشته میشوند.   هنوز آمار دقیقی ...

مجتمع فنی تهران

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

پیرمرد 74 ساله قاتل همسرش شد !
پیرمرد 74 ساله قاتل همسرش شد !
مشاهده بیشتر