مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

ماجرای قتل پسر دایی

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 9 اکتبر 2016
ماجرای قتل پسر دایی

قتل مرموز پسر دایی

 

پسرجوان که در جریان درگیری خانوادگی پسر دایی خود را به قتل رسانده بود، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد.

 

 رسیدگی به این پرونده از هشتم شهریور سال گذشته و همزمان با گزارش خبر قتل پسر جوانی در یک درگیری خانوادگی  در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.

 

با حضور ماموران در محل درگیری مشخص شد مردی به نام سلیم پسردایی‌اش به نام حسن را با ضربات چاقو به قتل رسانده و فرار کرده است.

 

سلیم که فکر نمی‌کرد ضربه‌های چاقویش باعث مرگ پسردایی اش شده باشد در خانه اش در حال استراحت بود که از سوی ماموران دستگیر شد.

 

او در بازجویی‌ها گفت: به خاطر اختلافی که از قبل با دایی اش داشته با خانواده او درگیر شده و پسردایی اش را کشته است. با اعترافات سلیم بازپرس دادسرای جنایی برای او به اتهام مباشرت در قتل قرار مجرمیت صادر کرد که با تایید قرار مجرمیت و صدور کیفرخواست ، پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

ماجرای قتل پسر دایی

صبح یکشنبه متهم به قتل در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی عبداللهی پای میز محاکمه قرار گرفت.

 

متهم به قتل پس از حضور در جایگاه درباره روز حادثه گفت:«قبول دارم که پسردایی ام را با ضربات چاقو کشته ام اما این کار را برای دفاع از خودم کردم و نمی‌خواستم او را بکشم.20 روز قبل از این حادثه با دایی ام حرفم شد.تا جایی که او چند حرف نامربوط به من زد.

 

مدتی گذشت تا اینکه باجناقم به من زنگ زد و گفت که برایش مقداری سیمان به خانه شان ببرم. خانه باجناقم در همسایگی خانه دایی‌ام بود.آنها وقتی من را آنجا دیدند چند نفری به سرم ریختند و من را کتک زدند.پسردایی ام هم وارد دعوا شد.من هم که به خاطر شغلم در ماشینم چاقو و چماق داشتم برای دفاع از خودم آنها را بیرون آوردم. می‌خواستم آنها را با چماق از خودم دور کنم اما نمی‌دانم چه شد که چاقو به مرحوم برخورد کرد و او را زخمی‌کرد.»

 

قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات متهم برای صدور حکم وارد شور شده و سلیم را به قصاص محکوم کردند.

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي