قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

نخست وزیر انگلیس : «حمله علیه مسلمانان تروریستی است»

مجموعه : اخبار حوادث
نخست وزیر انگلیس : «حمله علیه مسلمانان تروریستی است»

ترزا می نخست وزیر انگلیس : حمله به مسلمانان تروریستی است

ترزا مری می اولیه‌وزیر بریتانیا و رهبر حزب محافظه‌کار بریتانیا هست که از سال ۱۹۹۷ نماینده مجلس عوام از میدنهد بوده هست.اولیه وزیر انگلیس با تاکید بر این که حمله انجام شده علیه مسلمانان تروریستی هست آن را شکلی از افراطی گری غیرقابل تحمل خطاب کرد.

 

 به نقل از بی بی سی ، «ترزا می» اولیه وزیر انگلیس پس از پایان جلسه اضطراری کمیته امنیت ملی که در خصوص حمله به مسلمانان در مقابل مسجد «فینزبری پارک لندن» را واقعه اي تروریستی علیه مسلمانان خطاب کرد.

 

به گزارش تالاب:بر زمینه این گزارش، ترزا میگفت: سالهای زیادی هست که افراطی گری از حد تحمل خارج شده هست. این حادثه تداعی کننده این موضوع هست که تروریسم و افراطی گری شکلهای زیادی میتواند داشته باشد و عزم ما برای مبارزه با آن باید جدی باشد، صرف نظر از این که چه کسی مسئول هست.

 

وی همینطور با تاکید بر این که عامل انجام این حمله تنها بوده و وابسته به گروه تروریستی خاصی نیست تاکید کرد که نفرت و فتنه این چنینی پیروز نخواهد بود.

 

برچسب‌ها:
Loading...

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
تصادف شدید كاپیتان سابق استقلال کاپیتان سابق استقلال امروز تصادف شدیدی را تجربه کرد.   امیر حسین صادقی بازیکن فوتبال ایرانی است که در پست دفاع بازی می‌کند. صادقی اکنون در عضویت باشگاه فوتبال پیکان است.امیرحسین صادقی كاپیتان ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

ماجرای افتادن گوشی دختر نوجوان 16 ساله در جوی فاضلاب
ماجرای افتادن گوشی دختر نوجوان 16 ساله در جوی فاضلاب
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن