قاصدک

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

نخست وزیر انگلیس : «حمله علیه مسلمانان تروریستی است»

مجموعه : اخبار حوادث
نخست وزیر انگلیس : «حمله علیه مسلمانان تروریستی است»

ترزا می نخست وزیر انگلیس : حمله به مسلمانان تروریستی است

 

ترزا مری می اولیه‌وزیر بریتانیا و رهبر حزب محافظه‌کار بریتانیا هست که از سال ۱۹۹۷ نماینده مجلس عوام از میدنهد بوده هست.اولیه وزیر انگلیس با تاکید بر این که حمله انجام شده علیه مسلمانان تروریستی هست آن را شکلی از افراطی گری غیرقابل تحمل خطاب کرد.

 

 به نقل از بی بی سی ، «ترزا می» اولیه وزیر انگلیس پس از پایان جلسه اضطراری کمیته امنیت ملی که در خصوص حمله به مسلمانان در مقابل مسجد «فینزبری پارک لندن» را واقعه اي تروریستی علیه مسلمانان خطاب کرد.

 

به گزارش تالاب:بر زمینه این گزارش، ترزا میگفت: سالهای زیادی هست که افراطی گری از حد تحمل خارج شده هست. این حادثه تداعی کننده این موضوع هست که تروریسم و افراطی گری شکلهای زیادی میتواند داشته باشد و عزم ما برای مبارزه با آن باید جدی باشد، صرف نظر از این که چه کسی مسئول هست.

 

وی همینطور با تاکید بر این که عامل انجام این حمله تنها بوده و وابسته به گروه تروریستی خاصی نیست تاکید کرد که نفرت و فتنه این چنینی پیروز نخواهد بود.

 

رفع سفيدي مو

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
کودک ۱۳ ساله تهرانی خود را دار زد !+ عکس خودکشی کودک ۱۳ ساله بدلیل عاطفی کودکی 13 ساله که خود را دار زد. به گزارش تالاب مأموران مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران از وقوع یک حادثه مرگبار باخبر شدند. مأموران با ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
مشاهده بیشتر