قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

سوءقصد مشکوک قاچاقچیان به ماشین ساره بیات

مجموعه : اخبار حوادث
سوءقصد مشکوک قاچاقچیان به ماشین ساره بیات
به گزارش تالاب گروه فیلمبرداری فصل فراموشی فریبا به دلیل ضرورت فیلمنامه و ایجاد فضای مستند در فیلم نیاز به فیلمبرداری غیر محسوس در حاشیه های پر خطر شهر دارد که روز چهارشنبه گذشته هنگامی که در اطراف خیابان خزانه وانت فیلم که ساره بیات راننده آن بود و گروه فیلمبرداری در پشت وانت استتار شده بودند به قصد فیلمبرداری مستند وارد موقعیت خاصی می شود، که گویا قاچاقچیان مواد مخدر در حال رد و بدل کردن مواد بودند.
 
 

این قاچاقچیان پس از فهمیدن ماجرا  و دیدن دوربین در حال فیلمبرداری، یکی از ماشین های مشکوک برای منحرف کردن وانت فیلمبرداری چندین بار با سرعت به وانت کوبید که مهارت رانندگی ساره بیات مانع از واژگونی وانت شد.

 

اما منشی صحنه ، فیلمبردار و دستیار فیلمبردار دچار حادثه شدند.این افراد با همیاری اورژانس به بیمارستان هفتم تیر شهر ری اعزام شدندکه خوشبختانه  آسیب جدی به آنها وارد نشد.پس از بررسی مدیر تولید و استعلامات لازم اتومبیل های فوق سرقتی اعلام شدند که برای حمل مواد مخدر مورد استفاده قرارمی گرفته اند.

 

فیلمبرداری فیلم فصل فراموشی فریبا که با آخرین تکنولوژی دوربین های  آری فلکس (Alexa) در ایران صورت می گیرد ،به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی و با حضور مسعود دلیری به عنوان مدیر تولید ، علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری و با بازی ساره بیات، امین زندگانی،شهین تسلیمی،هومن کیایی،مرجان سپهری، ماجین موسوی، عباس شجاع، فریبا آهنگ، ژیلا آل رشاد، ژیلا شاهی، مهدی محتشمی، سعید فرجی، بهزاد مشایخ، ابراهیم ابراهیمی، ابوالحسن علی محمدی، علی گل زاده، محمود معصومی، محمد سلمان اعلایی، محمد خالصی، مهسا نوعی، سمانه صالحی، ساسان صالحی، فرناز قره خانی و… در انتهای راه است .

 

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
متولد شدن نوزادی که چشم ندارد + عکس   نوزادی عجیب الخلقه که چشم ندارد در آمریکا متولد شد.   یک مادر آمریکایی نزدیک به دو هفته پس از تولد نوزادش متوجه شد که پسرش چشم ندارد.   «کلی لوپز» سه ماه پیش ...

اس ام اس تبریک شب یلدا

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

تجاوز غیر قابل باور یک مرد به 9 زن تهرانی
تجاوز غیر قابل باور یک مرد به 9 زن تهرانی
مشاهده بیشتر