قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

مجموعه : اخبار حوادث
کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

 

جوان 21 ساله‌ای برای دزدیدن 200 دلار به خانه مادربزرگ 93 ساله خود رفت ولی قبل از دزدیدن پول، او را به باد کتک گرفت.

 

ریچارد الکساندر کولمن اهل آلاباما است. او متهم شده که پنجشنبه صبح برای دزدیدن 200 دلار به مادربزرگ 93 ساله خود حمله کرده است. ریچارد کولمن عصر همان روز دستگیر شده است.

 

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

 

مادربزرگ او به پلیس گفته است که کولمن صورت او را له کرده و مشروبات الکلی را به زور به او خورانده است. پلیس می‌گوید که این مورد ساعت 11 قبل از ظهر به آن‌ها گزارش شده است.

 

پیرزن 93 ساله به پلیس گفته زمانی که از حمام بیرون آمده، ناگهان یک مرد ماسک زده را در خانه دیده است. سپس از آن دزد پرسیده که چه می‌خواهد؟ او نیز در جواب درخواست پول کرده است. سپس آن دزد پیرزن را بر روی زمین انداخته و چندین مشت به صورت او زده است.

 

متهم سپس از او خواسته که بگوید کیف اسکناس‌هایش را کجا گذاشته است؟ ولی پیرزن از دادن هرگونه اطلاعات در این باره خودداری کرده است. سپس او مشروبات الکلی را بر روی صورتش ریخته و دوباره او را کتک زده است. در نهایت، 200 دلار از اتاق‌خواب او برداشته و فرار کرده است.

 

پیرزن اکنون از بیمارستان مرخص شده، ولی آثار کوفتگی و کبودی در بدنش دیده می‌شود. تهاجم، سرقت و ورود به منزل از جمله اتهامات ریچارد کولمن است. او اکنون در زندان جفرسون کاونتی به سر می‌برد.

 

کتک زدن مادربزرگ برای دزدیدن پول

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
آمار تصادفات نوروزی تاکنون چقدر بوده است ؟ آمار کشته ها در سفرهای نوروزی چقدر بوده است ؟   هر ساله صذها تن از هموطنان عزیزمان به دلایل مختلفی که وجود دارد در تصادفات جاده ای کشته میشوند.   هنوز آمار دقیقی ...

مجتمع فنی تهران

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

تصادف خیابانی و قتل مرد جوان در شیراز !
تصادف خیابانی و قتل مرد جوان در شیراز !
مشاهده بیشتر