مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

جنایتی هولناک در تبریز بخاطر رابطه با خواهر

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 20 مارس 2015
جنایتی هولناک در تبریز بخاطر رابطه با خواهر

جنایت در تبریز بخاطر رابطه با خواهر

 

جام جم آنلاین: درگیری ناموسی میان 2 جوان در تبریز یكی را روانه گورستان كرد و دیگری را راهی زندان.

 

به گزارش «جام‌جم» از تبریز، سرهنگ مداحی، رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی با اشاره به این پرونده به خبرنگاران گفت:

 

به دنبال تماس مردمی با مركز فوریت‌هاي پلیسی 110 مبنی بر درگیری مقابل بیمارستان شهید محلاتی تبریز، ماموران با عزیمت به محل، متوجه شدند یكی از طرفین درگیری كه جوان 32 ساله‌اي هست به علت مجروح شدن با ضربات چاقو به بیمارستان امام رضا «ع» انتقال یافته هست.

 

مداحی افزود: با عزیمت ماموران كلانتری 18 به بیمارستان، مشخص شد، مرد مجروح به علت شدت جراحات قادر به پاسخگویی به پرسش‌هاي پلیس نیست.

 

با تشكیل پرونده‌اي در این ارتباط چند ساعت بعد والدین جوان مجروح با حضور در كلانتری از مرگ فرزندشان در بیمارستان به علت شدت جراحات خبر دادند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی اضافه كرد: پس از مرگ جوان 32 ساله، دستور قضایی در این ارتباط صادر و پرونده به پلیس آگاهی تبریز ارسال شد.

 

رابطه ای که به قتل انجامید

 

با تحقیقات می‌دانی ماموران مشخصات عامل جنایت به دست آمد و با شناسایی محل سكونت متهم در غیاب وی، خواهر و مادرش برای تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافتند. مداحی تصریح كرد:

 

خواهر مرد متهم در بازجویی پلیس گفت: از مدتی پیش با مقتول كه خود را مجرد معرفی كرده بود، ارتباط داشتم و قرار بود با هم ازدواج كنیم.

 

دختر جوان افزود: وقتی در منزل تنها بودم، مقتول به منزل‌مان آمد و دقایقی بعد مادر و برادرم وارد منزل شدند و با مشاهده مرد غریبه، برادرم با او درگیر شد و با كتك وی را از منزل بیرون كرد. خواهر فرد مظنون اضافه كرد:

 

بعد از این‌كه وی را از منزل بیرون انداختند، برادرم متوجه شد با او ارتباط داشته‌ام بشدت عصبانی شد و به دنبال مقتول رفت و وی را كه قصد داشت برای معالجه به بیمارستان مراجعه كند به قتل رساند و … .

 

رئیس‌پلیس آگــــاهی تهران افزود: پس از این اظهارات جستجو برای دستگیری مرد متهم آغاز و وی نیز دستگیر و اعتراف كرد پس از آن‌كه متوجه شدم، مقتول با خواهرم ارتباط نا مشروع داشته هست ، كنترل خود را از دست داده و با چاقویی كه به همراه داشتم، وی را از ناحیه گردن مجروح كردم كه بعد متوجه شدم او كشته شده هست … .

 

سرهنگ مداحی خاطرنشان كرد:‌ پس از اعتراف متهم به جنایت، بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت موقت متهم و بازسازی صحنه جنایت را صادر كرد تا در ارتباط با این جنایت و ادعای عامل قتل و خواهرش تحقیقات تكمیلی انجام شود.

 

 

منبع : جام جم آنلاین

 

تجاوز وحشتناک به دختر 10 ساله و بریدن سر او «عکس»

 

تصادف خونین در جاده مشکین شهر «18+»

 

عاقبت وحشتناک استفاده از دریل برای فرم دادن مو

 

فرار از مرگ حتمی یک آمریکایی + تصاویر

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو