قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

جنجال اسیر کردن و تجاوز 2 دختر توسط 60 نفر + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
جنجال اسیر کردن و تجاوز 2 دختر توسط 60 نفر + عکس

به گزارش حوادث تالاب، پلیس اسکاتلندیارد تصاویر شش تن از اعضای اصلی یک باند شیطان صفت و متهمان ردیف اول پرنده را که همگی آسیایی تبار هستند، منتشر کرده است.

 

این شش تن به همراه 54 همدست دیگرشان به 20 جرم از جمله تجاوز، سوءاستفاده از کودکان زیر سن قانونی و فروش کودکان دستگیر شده‌اند.پلیس اسکاتلندیارد اعلام کرده است که دیگر اعضای باند را نیز شناسایی کرده و توانسته از طریق بازجویی این شش تن یکایک آنها را شناسایی کند.

 

بسیاری از متهمان مهاجرانی بوده‌اند که به عنوان راننده تاکسی در منطقه آیسل بری انگلیس فعالیت داشته‌اند.بنابر اطلاعات پلیس هر دو دختر با یکدیگر دوست بوده و متجاوزان پس از اغوا کردن این دو با خوراندن مواد مخدر آنها را ربوده و شکنجه کرده‌اند.

 

جنجال اسیر کردن و تجاوز 2 دختر توسط 60 نفر + عکس

تجاوز 60 نفر به 2 دختر

 

یکی از دختران به پلیس گفت که با یکی از متهمان ردیف اول آشنا شده و او با خریدن هدیه وی را گول زده و به سینما برده است و در ملاقات بعدی از او خواسته تا دوستش را نیز با خود همراه کند. سپس در ملاقات دوم هر دو دختر ربوده و ماه ها مورد آزار قرار گرفته‌اند.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

اخبار حوادث

بیشتر بخوانید
مرد زن باز به قتل رسید حادثه وحشتناک برای مرد زن باز شهوت ران اتفاق افتاد.   تازه ديپلم گرفته بودم که امين به خواستگاري ام آمد. خواهر او همسايه ما بود و آن قدر از امين تعريف ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

مرگ بیمار قلبی در آتش سوزی بیمارستان برازجان + تصاویر
مرگ بیمار قلبی در آتش سوزی بیمارستان برازجان + تصاویر
مشاهده بیشتر