مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مرد زن باز به قتل رسید

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 13 دسامبر 2015
مرد زن باز به قتل رسید

حادثه وحشتناک برای مرد زن باز شهوت ران اتفاق افتاد.

 

تازه ديپلم گرفته بودم که امين به خواستگاري ام آمد. خواهر او همسايه ما بود و آن قدر از امين تعريف کرد که من شيفته اش شدم، آن قدر او را دوست داشتم که لحظه اي نمي توانستم دوري اش را تحمل کنم، اما هنوز مدت کوتاهي از برگزاري مراسم عقدمان نگذشته بود که متوجه شدم او قبلا به خاطر ارتکاب جرمي زنداني شده است ولي باز هم اهميتي ندادم تا اين که در همان دوران عقد اختلافات خانوادگي ما به خاطر برخي کارهاي خاص همسرم آغاز شد.

 

به گزارش تالاب ديگر تحمل نداشتم و نمي توانستم کسي به جز خودم را در زندگي او ببينم. به همين دليل تصميم گرفتم از او جدا شوم. يک روز از او شکايت کردم و در حال گذراندن مراحل قانوني براي «طلاق» بودم که فهميدم «باردار»هستم.

 

با نتيجه آزمايش تمام راه ها به رويم بسته شد از طرفي هم آبرويم در خطر بود و نمي توانستم از اين ماجرا به کسي چيزي بگويم. اين بود که از گرفتن طلاق منصرف شدم و به زندگي با او ادامه دادم ولي نامزدم کارهاي خلاف خود را ترک نکرد به ناچار پدر ومادرم جهيزيه اي فراهم کردند و زندگي مشترک ما زير يک سقف ادامه يافت.

 

پس از آن دوباره همسرم به خاطر ارتکاب جرم ديگري روانه زندان شد و تنها کسي که هر روز از پله هاي دادگستري بالا و پايين مي رفت من بودم.تا اين که ماه ها بعد او از زندان آزاد شد ولي در همين اثنا متوجه شدم که او با زن ديگري نيز ارتباط دارد.

 

او در برابر اعتراض من گفت آن زن را طلاق مي دهد ولي امروز فهميدم که آن زن هم مدارکي براي اثبات زوجيت خود با امين به دادگاه ارائه کرده است.

 

زن ۲۷ساله که دختري ۸ساله نيز دارد، گفت: اگرچه او خيلي مرا کتک مي زد و دنبال کارهاي خلاف بود ولي باز هم من عاشقش بودم تا اين که چند روز قبل زن ناشناس ديگري به محل کار شوهرم آمد و من از اين موضوع ناراحت شدم در همين هنگام همسرم مرا تهديد کرد و قصد داشت مرا کتک بزند که ناگهان با چاقويي که دستم بود او را هل دادم ولي کارد به سينه اش خورد و جان سپرد.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو