تور مسافرتي

روژینو

روژینو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گالری عکس


دختری جذاب که مورد تجاوز 110 مرد قرار گرفت + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
دختری جذاب که مورد تجاوز 110 مرد قرار گرفت + عکس

دختری خوشگل که در اتفاقی باورنکردنی مورد تجاوز 110 مرد قرار گرفت هوس باز قرار گرفت. این دختر جوان از اتفاقات وحشتناکی که برایش افتاده می گوید و اینکه چطور 110 مرد ظرف 22 ساعت به او تجاوز کردند.

 

مگان استفان 14 ساله همراه با مادرش برای مسافرت به یونان رفتند که در انتها او بعنوان برده فروخته شد. مگان تنها هنگامی توانست راز خود را بیان کند که در حال حاضر باردار هست و صاحب منزل و زندگی‌اي برای خود هست.

 

او در باره اتفاقی که برای او افتاد میگوید پدر و مادرش با هم مشکلات جدی داشتند و پدر او دائم‌الخمر بود. به همین دلیل آن‌ها از هم جدا شدند. بعد از مدتی او و مادرش تصمیم می گیرند، برای تنوع و تغییر آب و هوا به یونان مسافرت کنند.

 

در یونان مادرش به خاطر مشکلاتی که داشت در حال خوش‌گذرانی بوده و کاری با مگان نداشت و او هرکاری میخواست انجام میداد بدون اینکه از راهنمایی‌هاي بزرگتری بهرمند شود.

 

مگان که در حال خوش گذرانی بود از مادرش می خواهد مدت زمان بیشتری در یونان سپری کنند، مادرش هم موافقت میکند. در یونان با فردی آشنا میشود و به او اعتماد میکند. او در ابتدا از مگان خواست در جایی مشغول به کار شود تا خرج مادر بیمارش را درآورد.

 

مگان هم قبول کرد. پس از مدتی مادر مگان یونان را به مقصد انگلیس ترک می کند اما مگان همراه او نمیرود. پس از چند وقت، یک روزدوست مگان، وی را به فردی معرفی می کند که از آن به بعد مگان برای او کار کند، در ابتدا مگان قبول می کند اما بعد از مدتی متوجه میشود او قاچاقچی انسان هست.

 

اودر حالیکه بسیار ناتوان بود، دست به دست میچرخد. او از اتفاقات وحشتناکی که برایش افتاده میگوید و اینکه چطور 110 مرد ظرف 22 ساعت به او تجاوز کردند.

 

اکنون که او در مورد قبل حرف می زند می گوید اگر دوباره به آن زمان برگردم کاری میکنم حداقل تمام تلاشم را می کنم تا از آن شرایط فرار کنم اما در آن زمان بسیار تنها بودم و کسی را نداشتم که مرا راهنمایی کند، مادرم هم که مرا ترک کرده بود.

 

در سن 20 سالگی بالاخره او توانست از آن شرایط بگریزد. اما او دست به خودکشی زد چرا که آن‌ها اجازه نمی‌دادند او جایی برود و یا کاری کند. اما بعد از این کارآن‌ها مجبور می شوند وی را به بیمارستان منتقل کنند.

 

بعد از گذشت سه ماه بستری شدن در بیمارستان، سرانجام او به انگلیس پیش خانواده‌اش باز می گردد. و در آنجا با همسرش آشنا شده و صاحب زندگی میشود. اما او همچنان با مشکلات جدی روحی دست و پنجه نرم میکند.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

 

تجاوز کردن خانواده 4 نفره به دختر 14 ساله + عکس

 

جنجال 18 ساعت تجاوز به دختر جوان

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

مجردها کليک کنيد

روژینو
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي