مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

دختر معتاد مادر بزرگش را مجروع کرد !

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 23 آوریل 2015
دختر معتاد مادر بزرگش را مجروع کرد !

دختر معتاد به شیشه بلای جان مادر بزرگ خود شد.

 

اعتیاد دختر وی را مجبور به دزدی از مادر بزرگ خود کرد.

 

به گزارش تالاب : دو هفته گذشته در پی اعلام مركز فوریت های پلیسی 110 كارآگاهان پلیس آگاهی استان از مجروح شدن یك پیرزن 85 ساله توسط دو مهاجم مطلع شده و بلافاصله جهت انجام تحقیقات بیشتر به بیمارستان رفته و با این زن كه در پی تلاش پزشكان بهبودی خود را به دست آورده به گفت و گو پرداختند.

 

پیرزن كه آثار جراحت بر صورتش نمایان بود در خصوص حادثه ای كه برایش رخ داده عنوان داشت: عصر روز حادثه در منزلم نشسته بودم و مشغول تماشای تلویزیون بودم كه زنگ در به صدا در آمد از آیفون تصویر دختر جوانی كه به صورتش ماسك بهداشتی زده بود و در دستش یك كاسه آش بود را دیدم گوشی را برداشتم و گفتم چه كار داری كه دختر جوان گفت، برایتان آش نذری آورده ام من هم گفتم همانجا بمان تا بیایم كاسه را از تو بگیرم.

 

وقتی در را باز كردم و كاسه را گرفتم و داخل منزل برگشتم كه آش را به آشپزخانه ببرم ناگهان دیدم دخترك از پشت سر به من حمله كرد و دوست دیگرش هم كه ماسك بر صورتش داشت شروع به كتك زدن من كرده و با مشت و لگد به من حمله كردند آن قدر كه به زمین افتادم و دیگر چیزی نفهمیدم چند ساعتی بیهوش بودم تا اینكه یكی از آشنایانم كه به باز بودن در حیاط مشكوك شده بود وارد منزل می شود و مرا در این وضعیت می بیند و مرا به بیمارستان می آورد.

 

ظن پلیس به نوه مادربزرگ
سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در این خصوص به خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران گفت: ماموران با اظهارات این زن كهنسال بلافاصله پرونده را تشكیل و تحقیقات وسیعی برای شناسایی و دستگیری مهاجمان آغاز كردند.

 

وی افزود: كارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند كه مهاجمان پس از مجروح كردن پیرزن طلاهای وی را به همراه ظروف نقره ای گرانقیمتی كه در منزلش بوده به سرقت برده اند.

 

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در ادامه اظهار داشت: با توجه به ثروت زیاد این پیرزن كه به صورت تنها زندگی می كرد، در ابتدا ظن كارآگاهان به آشنایان و اطرافیان وی متوجه شد و در این رابطه تحقیقات وسیعی را انجام دادند و با استفاده از تصاویر به دست آمده از روز حادثه سرانجام دریافتند كه این سرقت توسط دختر 32 ساله ای كه نوه پسری پیرزن بوده صورت گرفته است.

 

سرهنگ خسروی عنوان داشت: با اطمینان از اطلاعات به دست آمده ماموران با هماهنگی مقام قضایی در یك عملیات ویژه متهم را دستگیر و جهت بازجویی به پلیس آگاهی استان منتقل كردند.

 

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم كه با مدارك و مستندات غیر قابل انكار پلیس روبرو شد در نهایت به عمل بزهكارانه خود اعتراف و انگیزه اش از این كار را مرگ مادربزرگ و رسیدن به میراث میلیاردی وی عنوان كرد.

 

اعترافات متهم
دخترجوان كه به اتهام ضرب و شتم و سرقت از منزل مادربزرگش توسط كارآگاهان پلیس آگاهی استان دستگیر شده است خود را معتاد به شیشه معرفی كرد و گفت: مادربزرگم دارای ثروت زیادی است و چون پدرم چند سالی است كه فوت كرده می دانستم كه در صورت مرگ مادربزرگم ارث میلیاردی او به من می رسد و چون هزینه مواد مصرفی من زیاد است و چند بار كه به مادربزرگم موضوع را گفته ام او از دادن پول به من طفره می رفت به همین خاطر این نقشه شیطانی از چند روز قبل از حادثه به ذهنم خطور كرد.

 

متهم ادامه داد: برای اینكه بتوانم نقشه ام را عملی كنم نیاز به همكاری یك نفر دیگر داشتم به همین جهت موضوع را با یكی از دوستان شیشه ای خود مطرح كردم، ابتدا وی قبول نمی كرد اما وقتی به او گفتم كه هرچقدر ارث به من برسد با او تقسیم خواهم كرد راضی شد و پس از تهیه ماسك بهداشتی و زدن آن به صورت خود به منزل مادربزرگم رفتیم.

 

وی افزود: من سر كوچه مراقب اوضاع بودم تا كسی مطلع نشود و وقتی دوستم وارد منزل شد من هم پشت سرش رفتم و بعد هر دو پیرزن بیچاره را به باد كتك گرفتیم وقتی او بیهوش به زمین افتاد فكر كردیم دیگر كارش تمام شده به همین خاطر برای اینكه همه فكر كنند كه به منزل مادربزرگم دزد زده با صحنه سازی اقدام به سرقت طلاهایش كرده و چند تا از ظروف نقره ای درون منزل را هم با خود بردیم.

متهم كه از تحصیلات عالیه برخوردار و به چند زبان خارجی مسلط است در خصوص نحوه شیشه ای شدنش گفت: چند سال پیش برای تدریس خصوصی زبان به منزلی در یكی از محله های شهر رفتم كه در آنجا با دختر جوانی دوست شدم و پس از چند جلسه دوستی ما بیشتر و رابطه ما بیشتر شد و در یكی از این جلسات او كه خودش شیشه مصرف می كرد از ویژگی ها و مزایای این ماده برایم گفت و مرا تحریك و تشویق كرد به كشیدن تا اینكه بالاخره من هم به دام اعتیاد شیشه گرفتار شدم.

 

دستگیری همدست متهم
با اعترافات متهم همدست وی نیز كه دختری 25 ساله و معتاد به شیشه است نیز در عملیاتی ویژه و ضربتی در منزلش هنگامی كه در حال مصرف ماده مخدر شیشه بود توسط ماموران پلیس دستگیر كه او نیز در تحقیقات صورت گرفته اعترافات دوست خود را تایید و به بزه انتسابی خود اقرار كرد.

 

سوابق كیفری متعدد متهمان
سرهنگ خسروی گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد كه متهم اصلی این پرونده دارای دو مورد سابقه كیفری در زمینه كلاهبرداری و جعل عنوان و همدست وی نیز دارای چهار فقره سابقه كیفری در زمینه كلاهبرداری و یك بار هم به خاطر حمل 40 كیلو حشیش دستیگر و به زندان افتاده است.

 

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان خاطر نشان كرد: در این رابطه هر دو متهم با تكمیل شدن تحقیقات همراه پرونده و شكایت شاكی پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو