مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی !
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 12 اکتبر 2015
تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی

 

تجاوز ترسناک گروه تروریستی گروه تروریستی داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان عکس های جنایت های گروه تروریستی داعش همچنان ادامه دارد.

 

تجاوز تروریست‌های گروه تروریستی گروه تروریستی داعش به زنان در عراق، زنان مناطق در معرض خطر این کشور را به آماده شدن برای خودکشی وادار کرده است.

 

خبرهایی که از بغداد و شهرهای شمال و شمال شرق عراق می‌رسد حاکی است بسیاری از زنان این مناطق مقادیری سم کشنده با خود حمل می‌کنند تا درصورتی که تروریست‌های گروه تروریستی گروه تروریستی داعش به آن ها حمله کنند اقدام به خودکشی نمایند.

 

عده‌ای از زنان نیز به شوهران خود گفته‌اند درصورتی که تروریست‌های داعش سر برسند اجازه دارند زنان خود را بکشند تا به دست داعشی‌ها نیافتند.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

تجاوز داعش به زنان عراقی

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

گروه گروه تروریستی گروه تروریستی داعش در شهر شهر شهر موصل با انتشار بیانیه‌ای از اهالی این شهر خواسته است زنان را برای جهاد نکاح در اختیار انها قرار دهند و اگر از این فرمان سرپیچی کنند با آن ها طبق مقررات گروه تروریستی گروه تروریستی داعش برخورد خواهد شد.

 

از شهر شهر موصل خبر میرسد عده‌ای از زنان که مورد تجاوز داعشی‌ها قرار گرفته بودند اقدام به خودکشی کرده‌اند.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

شبه‌نظامیان دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “گروه تروریستی گروه تروریستی داعش” همزمان با مبارزه با ارتش عراق در استان بیجی منزل به منزل رفته و درباره تعداد زنان مجرد و متاهل سوال می‌پرسند.

 

به گزارش ایندیپندنت، ارتش عراق و شبه‌نظامیان گروه تروریستی گروه تروریستی داعش برای بدست آوردن نظارت بزرگترین پالایشگاه عراق در خارج از استان بیجی در حال جنگ هستند. اما ساکنین استان بیجی که تحت کنترل کامل گروه تروریستی گروه تروریستی داعش است، بسیار وحشت زده هستند چرا که این شبه‌نظامیان منزل به منزل رفته و درباره تعداد زنان مجرد و متاهل هر منزل سوال می‌پرسند.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

یکی از ساکنان گفت: من به شبه‌نظامیان گروه تروریستی گروه تروریستی داعش گفتم که ما تنها دو زن در منزل داریم که هردوی آن‌ها ازدواج کرده‌اند. آن‌ها در پاسخ به من گفتند که بسیاری از نیروهایشان مجرد هستند و به دنبال همسر می گردند. آن‌ها تاکید کردند که باید وارد منزل شده و به شناسنامه‌های این زنان که در آن مجرد یا متاهل بودنشان قید شده، نگاهی بیندازند.

 

گروه تروریستی گروه تروریستی داعش به نیروهایش دستور داده است تا مردم محلی اهل تسنن را اذیت نکنند اما آن‌ها در بسیاری از مناطقی که تصرف میکنند، اصول افراطی خود را اعمال میکنند.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

به طور مثال آن‌ها در شهر شهر شهر موصل یک زن را به همراه شوهرش شلاق زدند چرا که آن زن به جای استفاده ار برقع تنها یک روسری به سر داشت.

 

بی بی سی: جنگجویان گروه تروریستی گروه تروریستی داعش موفق شده‌اند بخش‌های بیشتری از استان انبار، بزرگترین استان عراق با جمعیت اکثرا سنی را تصرف کنند. مقام‌های امنیتی می‌گویند شهر رطبه به دست پیکارجویان افتاده است.

این چهارمین شهری است که در دو روز گذشته در استان انبار سقوط کرده است.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

یکی از انها به بی‌بی‌سی گفت که انها قصد دارند کل استان انبار را تصرف کنند تا برای حمله به بغداد، پایتخت، آماده شوند.

 

گروه تروریستی گروه تروریستی داعش بخش‌هایی از شرق سوریه را در اختیار دارد و با اشغال شهرهای نزدیک به سوریه در عراق، می تواند برای نیروهای خود منطقه‌ امنی وسیع ایجاد کند و به راحتی به جابجایی مهمات و ادوات جنگی بپردازد.

 

گروه تندروی گروه تروریستی گروه تروریستی داعش که درگیر جنگ داخلی سوریه بود، کمتر از دو هفته پیش توانست شهر شهر شهر موصل، بزرگترین شهر شمال عراق را در اختیار بگیرد.

 

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

تجاوز داعش به زنان

تجاوز وحشتناک داعش به زنان عراقی و خودکشی زنان + تصاویر

 

برخی ناظران میگویند نیروهای گروه تروریستی گروه تروریستی داعش از سربازان ارتش عراق ورزیده‌تر هستند.

 

نیروهای دولت میگویند که در حمله‌ای هوایی به تکریت، در شمال عراق و در دست گروه تروریستی گروه تروریستی داعش، تلفات سنگینی به آن ها تحمیل کرده‌اند.

 

آن ها از کشته شدن چهل جنگجو خبر می‌دهند.

 

منبع :روزنامه‌ جمهوری اسلامی

 

بیوگرافی ابوبکر بغدادی «فرمانده گروه داعش»

 

کودکانی که داعش می خواهد درون قفس آتش بزند !+ عکس

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو