مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) کدام مسواک مانع پوسیدگی دندانم می‌شود؟ (مسواک مناسب) نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک نکاتی مهم در سلامت و بهداشت دهان و دندان | بهترین مسواک تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) تجاوز جنسی به چه تجاوزی گفته می شود؟ (+ بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) نام افراد مشهور متولد اسفند ( ایرانی و خارجی) خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه خصوصیات متولدین زن و مرد اسفند ماه | شخصیت متولد اسفند ماه تعبیر خواب بزرگان از کلمه  آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها تعبیر خواب بزرگان از کلمه آبیاری گلها در خواب | تعبير خواب آبیاری گل ها فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 فال روزانه شنبه 28 بهمن ماه 96 رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! رابطه جنسی وزیران با کارمندان زیبای زن در استرالیا ممنوع شد ! طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) طلاق تلفنی زن و شوهر در تاجیکستان (عکس) تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری تصاویر شاهرخ استخری + عکس های جدید شاهرخ استخری زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) زن و مرد لخت و برهنه در حمام پارک آبی گرم ژاپن (عکس) حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا حلوای عربی | طرز تهیه حلوای عربی مجلسی + تزیین حلوا عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان عکس های روز سپندارمذگان روز عشق ایرانی | عکس تبریک سپندارمذگان بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند بیوگرافی رهام هادیان | همسر و عکس های رهام هادیان خواننده ماکان بند
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

حرف های پرحاشیه الهه منصوریان در مورد برنامه ماه عسل

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 6 دسامبر 2017
حرف های پرحاشیه الهه منصوریان در مورد برنامه ماه عسل

الهه منصوریان از ماه عسل میگوید 

 

الهه منصوریان یکی از شیر زن هاي زندگی خانمها است که با سختیهای بسیار بزرگ شده است در ادامه می‌توانید با حرف هاي پرحاشیه الهه منصوریان در مورد برنامه ماه عسل  تالاب را دنبال نمایید. 

 

 الهه منصوریان ووشوکار ایرانی و برندهٔ مدال طلای جام جهانی سانشو ابتدا درخصوص بازی‌اش در فیلم سینمایی “صفرتاسکو” به خبر فوری گفت: این فیلم زندگی من وخواهرانم است که ساختش به مدت سه سال طول کشید؛ خصوصیت فیلم، هیجان و امید است. 

وی ادامه داد: نخستین جمله‌اي که به کارگردان گفتم این بود که عاشق ورزشم هستم و دوست ندارم که از ورزش دور شوم. ازطرفی به دلیل این که اعضای تیم فیلم برداری بانوان بودند، آسان‌تر اعتماد کردم و میخواستم بیشتر دیده شوم چراکه در ورزش ایران مورد دقت قرار نمیگرفتیم. 

بازیگر فیلم سینمایی “صفرتاسکو” در ادامه اظهار داشت: تا قبل از این که به شهرت برسم، به قدری غرق در زندگی خود ما بودیم که بیشتر به فکر مدال گرفتن و جایزه‌اش بودیم. البته اکنون بیشتر از این که بابت شهرت خودم شاد باشم، بیشتر از این مسأله خوشحالم که ورزش زنان دیده می شود. 

وی به حضورش در برنامه ماه عسل اشاره نمود و افزود: حضور من و خواهرانم در برنامه ماه عسل به جهت این بود که فیلم سینمایی “صفرتاسکو” در جشنواره حقایق مقام آورده بود. در طول برنامه آقای علیخانی آن گونه عنوان کردند که پدرمان را بعد از چند سال میبینیم درصورتی که از سه سال قبلش پدر را می دیدیم اما قهر بودیم. 

این ووشوکار ایرانی خاطرنشان کرد: متأسفانه رسانه‌ ها دقت خاصی به ورزش بانوان ندارند. ازطرفی جای سوال است که چرا بازی‌هایمان پوشش تلویزیونی ندارند در حالیکه با حجاب کامل ورزش میکنیم. مضمون جالب اینجاست که در بيرون از کشور مشهور‌تر از کشورم هستم. 

وی در پایان عنوان کرد: اگر در آینده پیشنهادهای خوبی به دستم برسد در سینما نیز همان‌ گونه خواهم بود اما تقدم اولم ورزش خواهد بود.

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي