دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

بازیگر سلبریتی که از 16 سالگی به او تجاوز شده است (+تصاویر)

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 5 دسامبر 2017
بازیگر سلبریتی که از 16 سالگی به او تجاوز شده است (+تصاویر)

بازیگری که به او تجاوز شده است 

 

خبرهایی از تجاوزات و تعرض هاي جنسی در افراد مشهور هم پیچیده است و سلبریتی ها و بازیگران هالیوودی هم گویا از بچگی درگیر این تجاوز ها بوده اند . 

 

به گزارش تالاب این تهیه کننده و بازیگر مشهور که از سال ۱۹۹۱ در فیلم بازی می‌کند، فاش کرد که هنگامیکه ۱۶ ساله بود، مورد تجاوز جنسی یکی از کارگردانان سینما قرار گرفت.

 

اما افزود این تنها موردی نبود که در طول حرفه خود، رفتاری نامناسب را تجربه میکرد و از این‌که دراین مورد ساکت بماند، احساس شرم میکرد.

 

در روزهای اخیر و بعد از افشای اذيت جنسی بعضی ستاره هاي هالیوود توسط یکی از تهیه کنندگان معروف، بعضی از زنان معروف بازیگر هالیوود، جزئیاتی از بد رفتاری هاي بعضی مردان با خودرا افشا میکنند.

 

بازیگر سلبریتی که از 16 سالگی به او تجاوز شده است (+تصاویر)

یکی از این موارد، روایت «ریس ویترسپون» است که هالیوود ریپورتر گزارش داده است. «ریس ویترسپون» دریک ضیافت با شکوه شام در هالیوود، از تجارب خود در زمینه اذيت جنسی و تجاوز سخن گفت.

 

این مراسم از سمت مجله «ال» زنان در شامگاه دوشنبه برپا شده بود. این تهیه کننده و بازیگر مشهور که از سال ۱۹۹۱ در فیلم بازی می‌کند، فاش کرد که هنگامیکه ۱۶ ساله بود، مورد تجاوز جنسی یکی از کارگردانان سینما قرار گرفت.

بازیگر سلبریتی که از 16 سالگی به او تجاوز شده است (+تصاویر)

اما افزود این تنها موردی نبود که در طول حرفه خود، رفتاری نامناسب را تجربه می‌کرد و از این‌که دراین مورد ساکت بماند، احساس شرم می‌کرد.

 

ویترسپون درسال ۱۹۹۹ با رایان فیلیپ ازدواج کرد اما سرانجام درسال ۲۰۰۶ از وی جدا شده و سال بعد از وی طلاق گرفت.ویترسپون درسال ۲۰۱۱ با استعدادیابی به اسم جیم تاث ازدواج کرد.

 

منبع : saten.ir

رفع سفیدی مو

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
حضور دختری از کشور آذربایجان در جشن تولد سیاوش خیرابی دختری آذربایجانی در جشن تولد سیاوش خیرابی حضور یافت   سیاوش خیرایی هنرمند مشهور و خوش نقش سینمای کشورمان با برپایی جشن تولد مفصلی از دوستداران و طرفداران خود دراین جشن دعوت ...

جدیدترین مطالب سایت