قاصدک

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

تجاوز جنسی به بازیگر مصری (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
تجاوز جنسی به بازیگر مصری (+عکس)

تجاوز جنسی به نورهان بازیگر زن مصری

 این بازیگر با رفتن به اداره پلیس و بازگویی از اتفاقی که برایش افتاد از پلیس درخواست پیگیری کرد با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها بازیگر زن مصری که برای تهیه مواد مخدر به خانه ساقی خود رفته بود مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی قرار گرفت.

 

اعتیاد بازیگر زن او را به دام یک مرد متجاوز انداخت.نور هان، بازیگر Actor معروف مصری زمانی که قصد داشت برای خرید مواد مخدر Drugs نزد ساقی خود برود، مورد تجاوز Rape و آزار واذیت وی قرار گرفت.

 

به گزارش تالاب این بازیگر زمانی که به آپارتمان ساقی خود رسید و به داخل رفت با تهدید ساقی خود با سلاح گرم مواجه شد، سپس او را به اتاق خواب منزلش برد و نیت شومش را در رابطه با بازیگر معروف مصر عملی کرد و سپس بدون اینکه به او موادمخدر بدهد او را رها کرد.

 

تجاوز جنسی به بازیگر مصری (+عکس)

نورهان بازیگر زن مصری

 

این بازیگر با حالتی آشفته پس ازینکه از خانه ساقی خارج می شود به نزدیک ترین پایگاه پلیس Police می رود و موضوع را با آن ها در میان می گذارد، اما زمانی که ماموران به منزل ساقی می روند هیچ خبری از ساقی جانی نبود.تحقیقات توسط یحیی قدری، بازپرس ویژه پرونده ادامه دارد و پلیس به دنبال دستگیری ساقی فراری است.

 

برچسب‌ها:
Loading...

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
نکات ویژه ای از زندگی خصوصی «مریم میرزاخانی» ستاره‌ی پرفروغ دنیای ریاضیات «مریم میرزاخانی»   ۱۳ ارديبهشت ١٣٥٦ در خانواده‌ای به دنيا آمد كه در شرايط دشوار دهه ٦٠ ايران يك سطح زندگي متوسط داشت، پدرش مهندس خوشنامي بود ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

تصویر هولناک از خود سوزی مرد اردبیلی در خیابان
تصویر هولناک از خود سوزی مرد اردبیلی در خیابان
مشاهده بیشتر
Xبستن تبليغ
لاغری و کاهش وزن
لاغری و کاهش وزن