قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

فریبا نادری جهت وضع حمل به کانادا سفر کرد (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
فریبا نادری جهت وضع حمل به کانادا سفر کرد (عکس)

وضع حمل فریبا نادری در کانادا

زایمان فریبا نادری در کانادا , موج مهاجرت و گرفتن اقامت و شناسنامه کشور های پیشرفته در افراد هنرمند و سرشناس , فریبا نادری که تولد فرزندش نزدیک است به کشور کانادا سفر کرده تا فرزندش را مانند دیگر بازیگران در خارج از کشور به جهان بیاورد. به گزارش تالاب و براساس خبرهای منتشر شده فریبا نادری برای به دنیا آوردن فرزند خود به کانادا سفر کرده است. به تازگی مشاهده می شود که چهره‌های هنری برای تولد فرزندشان به خارج از کشور می‌روند تا فرزندانشان در کشور دیگری به جهان بیایند و از این طریق به طور خودکار اقامت آن کشور را به دست آورند.

فریبا نادری جهت وضع حمل به کانادا سفر کرد (عکس)

 

در تازه‌ترین مورد از این موج به نظر می رسد فریبا نادری نیز که ماه‌های آخر بارداری را سپری می‌کند به کانادا رفته تا فرزند خود را در این کشور به جهان بیاورد.روناک یونسی و مهناز افشار و … از جمله افرادی بودند که در خارج از ایران فرزند خود را به جهان آوردند.

 

برچسب‌ها:

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
واکنش جدید رامبد جوان به حاشیه‌ های اخیر خندوانه + عکس واکنش جدید رامبدجوان به حاشیه‌ های اخیر خندوانه...   رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بابت موضع‌گیرى اون دوستانى که رقابت فوق دوستانه مسابقه خنداننده برتر(امین حیایى عزیز و امیرمهدى ژوله ...

اس ام اس تبریک شب یلدا

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

تصاویری از واکنش شدید بدن این کودک به آنتی‌بیوتیک +18
تصاویری از واکنش شدید بدن این کودک به آنتی‌بیوتیک +18
مشاهده بیشتر