قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

نقد تند نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان در برنامه زنده

مجموعه : اخبار چهره ها
نقد تند نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان در برنامه زنده

نیوشا ضیغمی و صدف طاهریان

 

نیوشا ضیغمی بازیگر خوش رو و کم حواشی کشورمون بتازگی طی کارهای عجیب صدف طاهریان واکنش نشان داد در ادامه می توانید با نقد تند نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان در برنامه زنده تالاب را دنبال نمایید .

 

انتقاد نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان , نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمون

 

در گفت و گو با یکی از رسانه‌ ها، در خصوص صدف طاهریان گفت:
من ایشان را اصلاً بازیگر نمی دانم. به نظرم اسمشان را اصلاً نیاورید؛ چرا که اصلاً بازیگر نیستند. واقعاً نمی دانم ایشان چه زمانی بازیگر بوده‌اند! فقط عکسهایی از وی را در اثری دیدم که نقش مهمی هم در آن نداشت. من ایشان را نمی‌شناختم تا این که از ایران رفتند.

نقد تند نیوشا ضیغمی به صدف طاهریان در برنامه زنده

انتقاد تند نیوشا ضیغمی از صدف طاهریان

وی تصریح کرد: چرا ما یک آدم الکی را بزرگ میکنیم. خودمان این آدم‌هاي بی‌مغز را بزرگ میکنیم. انها دارند در فضای اینستاگرام بزرگ می شوند. زمانی که من این آدم را نمی‌شناسم، چراباید درمورد‌اش صحبت کنم. من این افراد را قاطی آدم هاي سینما نمی‌‌دانم. آدم هاي الکی را نباید بزرگ کرد.

 

گفتنی است؛ صدف طاهریان چند سال قبل مهاجرت کرد و به شبکه‌هاي بیگانه پیوست.این رخداد با واکنش تند تعداد زیادی از هنرمندان مواجه شد و خیلی از انها وی را بعنوان یک بازیگر به رسمیت نشناختند.

 

رفع سفيدي مو

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس)  عبدالحسین مختاباد مادرش در گذشت     تالاب : عبدالحسین مختاباد یکی از خواننده ها و عضو شوراهای شهر امروز در صفحه رسمیش تصویری از مادرش گذاشت و خاطر نشان کرد که مادرش ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
فیلم تجاوز جنسی وحشیانه به دختر جوان در لباس فروشی
مشاهده بیشتر