دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کاخ برد پیت و آنجلینا جولی فروخته شد (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 2 نوامبر 2016
کاخ برد پیت و آنجلینا جولی فروخته شد (+عکس)

کاخ این دو ستاره فروخته شد

زوج سینمای هالیوود بعد از مشاجره و بحث در هواپیمایی شخصی و ماجرایی طلاق گرفتن این دو ستاره خانه خود را برای فروش گذاشته بودن که به فروش رفته و پول آن به صورت مساوی بین این دو بازیگر تقسیم شد با ما در سایت تالاب باشید با بهترین ها آنجلینا جولی و برد پیت که بتازگی طلاق گرفته اند توانستند خانه مشترکشان را بفروشند .به گزارشتالاب این زوج هنری مشهور یعنی “برد پیت” و آنجلینا جولی” خانه واقع در “نئو اورلئان” خود را به قیمت 4.9 میلیون دلار به فروش رساندند.

 

به گزارش تالاب زوج مشهور سینمای جهان که چندی پیش بر سر اختلافات خانوادگی تصمیم بر جدایی گرفته بودند، در ادامه این جدایی خانه خود در نیو اورلئان را به مبلغ 4.9 میلیون دلار به فروش رساندند. بر اساس گزارش “هالیوود ریپوتر” و بنا بر اعلام دفترخانه رسمی نیواورلئان، این خانه به تاریخ جمعه 28 اکتبر 2016 فروخته شد.

کاخ برد پیت و آنجلینا جولی فروخته شد (+عکس)

کاخ بردپیت و آنجلینا جولی فروخته شد

 

برد پیت و جولی این زوج مشهور سینما قبل تر از این خانه واقع در فرانسه خود را برای فروش گذاشته بودند هم اکنون به فروش خانه نئواورلئان خود پرداختند.آنها یک خانه دیگر در کاترینا امریکا را نیز برای فروش گذاشته اند و مشخص شده که جدایی آقا و خانم اسمیت بسیار جدی تر از آن بوده که رسانه ها پیش بینی کرده بودند.

 

کاخ برد پیت و آنجلینا جولی فروخته شد (+عکس)

کاخ بردپیت و آنجلینا جولی فروخته شد

 

این روزها حواشی متفاوتی بابت جدایی این دو وجود دارد اما دو دلیل اصلی طلاق آنها را کودک آزاری برد پیت و از سویی خیانت آنجلینا جولی می دانند.

 

برچسب‌ها:

اخبار چهره ها

بیشتر بخوانید
سالار عقیلی و همسرش در کانادا (عکس) سالار عقیلی خواننده آواز های سنتی ایران، تصاویری از حضور خود، همسر و گروه کنسرتش از کانادا منتشر کرد. عقیلی برای اجرای برنامه در آمریکا و کانادا بسر می برد.سالار عقیلی ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي