قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص) نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص) عکس پروفایل متولدین اسفند ماه با 40 عکس نوشته و طرح جذاب عکس پروفایل متولدین اسفند ماه با 40 عکس نوشته و طرح جذاب تعبیر خواب کامل از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش تعبیر خواب کامل از کلمه آتش در خواب | تعبير خواب آتش فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396 فال روزانه پنجشنبه 03 اسفند ماه 1396 کلیپ دیدنی از داخل هواپیمای تهران یاسوج لحظاتی قبل از سقوط کلیپ دیدنی از داخل هواپیمای تهران یاسوج لحظاتی قبل از سقوط زنان و دختران لخت معترض در خیابان های شهر قاهره مصر زنان و دختران لخت معترض در خیابان های شهر قاهره مصر متن عاشقانه بهاره رهنما برای همسرش در روز عشق متن عاشقانه بهاره رهنما برای همسرش در روز عشق طرز تهیه خوراک کله سرگنجشکی خوشمزه (+ کلیپ آشپزی) طرز تهیه خوراک کله سرگنجشکی خوشمزه (+ کلیپ آشپزی) 50 مدل تزیین سفره هفت سین 1397 | فلسفه سفره هفت سین 50 مدل تزیین سفره هفت سین 1397 | فلسفه سفره هفت سین نگهداری از تار موی حضرت محمد (ص) در مسجد طرابلس لبنان نگهداری از تار موی حضرت محمد (ص) در مسجد طرابلس لبنان در هواپیمای تهران – یاسوج قبل سقوط چه گذشت؟ + عکس لاشه هواپیما در هواپیمای تهران – یاسوج قبل سقوط چه گذشت؟ + عکس لاشه هواپیما زنان کشتی گیر | عکس های تمرین تیم ملی کشتی زنان ایران زنان کشتی گیر | عکس های تمرین تیم ملی کشتی زنان ایران باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟ باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟ مدل شورت زنانه + 70 مدل شورت زنانه و دخترانه توری تحریک کننده مدل شورت زنانه + 70 مدل شورت زنانه و دخترانه توری تحریک کننده تجاوز جنسی وحشیانه پسر نوجوان به مادرش (+عکس) تجاوز جنسی وحشیانه پسر نوجوان به مادرش (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 12 اکتبر 2015
گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام

گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام  با آذر یک کلام و محکم پدرسالار یا همان کمند امیرسلیمانی، بازیگر بی حاشیه و مادر مهربان ایلیا که به همراه همسرش جناب عامری در رشته عکاسی نیز فعالیت دارد، گپ کوتاهی زده ایم که ماحصلش را در ادامه خواهید خواند.

 

خانم کمند امیرسلیمانی،خاطره بازید؟ چه چیزهایی بیشتر باعث می شوند خاطره بازی کنید؟

تقریبا می توانم بگویم بله، چون یک وقت هایی احساس می کنم آدمی با خاطراتش زنده است و جانی دوباره می گیرد و بیشتر مواقع سعی می کنم خاطرات خوب را بیشتر مرور کنم و چون عمدتا بهترین و بیشترین خاطراتم با یکی از دوستان دوران مدرسه ام رقم خورده، تقریبا می توانم بگویم همیشه خاطرات آن دوران و لحظات خیلی خوبی که با هم داشتیم را مرور می کنیم و واقعا از مرورشان لذت برده و خیلی می خندیم.

 

خاطراتتان را یادداشت هم می کنید یا به حافظه اکتفا می کنید؟

نه… یادداشت نه متاسفانه. به هر حال خاطراتی که خیلی برجسته و خاص باشند همیشه یاد آدم می مانند، خاطراتی هم که اهمیت کمتری دارند یا ناراحت کننده اند، بهتر است که آدم فراموششان کند.

 

تا به حال توی پشه بند خوابیده اید؟ آخرین باری که توی پشه بند بودید کی بوده است؟

خیلی سال پیش وقتی کوچک بودم، خانه مادربزرگم حیاط داشت و تابستان ها من و سپند عاشق این بودیم که یک شب برویم آنجا و توی پشه بند بخوابیم، چون کار سختی بود که آن را بیاورند و نصب کنند، به هر حال سالی یکبار بیشتر نمی شد. شاید آخرین بار وقتی که ده، یازده سالم بوده است.

 

گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام

 

و چقدر هم حس جالبی است توی پشه بند خوابیدن

خیلی، من کلا از اینکه در فضای باز و هوای آزاد بخوابم و صبح که چشمم را باز می کنم آسمان را ببینم خیلی خوشحال می شوم.

 

آش یا پیتزا؟ کدام را بیشتر دوست دارید و ترجیح می دهید؟ چرا؟

آش… من فست فود را خیلی دوست ندارم، راستش میانه خاصی با پنیر پیتزا ندارم و با اینکه پیتزا را خیلی دوست دارم ولی خوردن پیتزا را زیاد دوست ندارم به دلیل اینکه احساس می کنم هیچ چیزش سلامت نیست. من به سلامت غذاخوردن خیلی اهمیت می دهم و احساس می کنم از خمیر نان پیتزا تا مواد روی نان و مخصوصا پنیرش هیچکدام هیچ فایده ای ندارند!

 

واقعا هم همه شان ضرر دارند؟

یک وقت هایی فکر می کنم که در طول یک سال شاید در مجموعه دو تا تکه پیتزا هم نخورده باشم…

 

خیلی کم است! پسرتان پیتزاخور است؟

پسرم تا به حال یکبار هم پیتزا نخورده است!

 

گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام

 

کدام بازی از بازی های مورد علاقه شما هست؟

بای های دوران بچگی؟

 

حالا هر بازی می تواند باشد. شطرنج، قایم باشک، گرگم به هوا… حالا هر بازی که بیشتر دوست داشته یا دارید؟

من وقتی کوچک بودم بازی اسم فامیل را خیلی دوست داشتم، خیلی به نظرم بازی هیجان انگیزی بود، و چون هم سرعت عملم بالاست و هم بخش اطلاعاتی مغزم خوب فعال است و همیشه جزو برنده ها بودم، خیلی بیشتر دوست داشتم اسم فامیل بازی کنم.

 

رفیق باز هستید؟ چقدر به دوستانتان اهمیت می دهید؟

ببینید اینها دو مقوله جدا است. من رفیق باز را دو جور معنی می کنم. یکی کسی که رفیق و دوست خیلی زیاددارد، و دیگری کسی که وقت و جانش را برای رفیقش می گذارد. من شاید دوستان صمیمی ام، دوستانی  که دوست واقعیم هستند به تعداد انگشت های دستم باشند که سالیان سال هم هست که با آنها دوست شده ام.

 

اتفاق به یکی از دوستانم که دو سال است با او آشنا شده ام گفتم که بعد از سال ها تو اولین کسی هستی که من با او دوست شده ام. دوست پیدا کردن در عصر حاضر دیگر سخت است، چون آدم ها وقت ندارند برای هم وقت زیاد بگذارند و وقتی آدم یکی را خیلی دقیق نشناسد نمی تواند با او خیلی دوست باشد. ولی من دو دوست خیلی نزدیک دارم که می توانم بگویم خودم هستند و ما سه نفر واقعا در راه دوستی مان برای همدیگر جانمان را هم می دهیم.

 

گفتگویی جالب با کمند امیر سلیمانی بازیگر آرام

 

موبایل باز و ماشین باز هستید؟

که مثلا بخرم و یا عوض کنم؟

 

بله، مثلا خیلی به مدل موبایل یا ماشین تان و اینکه آخرین مدل باشد، اهمیت می دهید؟

ببینید من کلا آدمی هستم که کاربرد اشیاء برایم مهم است. همه آدم ها ماشین خوب و موبایل خوب را دوست دارند ولی اگر بخواهم بین این دو تا انتخاب کنم، موبایل را ترجیح می دهم انتخاب کنم.

 

برندباز هم هستید؟

نه خیلی.

 

نظرتان در مورد بازی سرنوشت چیست؟

بازی سرنوشت… نمی دانم. کنار آمدن با آن خیلی  سخت است. بخاطر اینکه اولا با سرنوشت نمی شود مبارزه کرد و سرنوشت هرکدام از ما نوشته شده و از قبل آماده است و اینکه آدم بتواند خودش را با سرنوشتی که برایش رقم زده شده، تطبیق دهد، از آن لذت ببرد و دوستش داشته باشد، قدری سخت است.

 

به نظرم آدم های موفق آدم هایی هستند که خط فکری و زندگیشان به تقدیری که بازی سرنوشت برایشان رقم زده است، نزدیک باشد. ولی خب به آن اعتقاد کامل دارم یعنی خیلی برای همه ما پیش آمده، خیلی اوقات برای رسیدن به یک چیزهایی خیلی تلاش می کنیم و نمی شود. خیلی اوقات برای یک چیزهایی فکر نمی کنیم اصلا تلاشمان نتیجه بدهد می بینیم چقدر راحت و زود نتیجه گرفتیم و اینها همه به نظر من جزو تقدیر و بازی سرنوشت است.

 

و کلام آخر؟

حرف خاصی ندارم فقط دوست دارم به کسانی که این مصاحبه را می خوانند بگویم که آنها هم به بقیه بگویند که همدیگر را دوست داشته باشیم و با هم مهربان باشیم. دنیا خیلی بزرگ است. هیچ کس جای هیچ کس دیگه را نمی گیرد و هرکس الان در این لحظه، در هر جایگاهی که هست؛ آن جایی است که خود با قلب و فکرش برای خودش رقم زده و آدم ها مستقیما در همان بازی سرنوشت دخیل هستند، یعنی انرژی آن سرنوشت را خودشان می فرستند.

 

پس سعی کنیم که روحمان بزرگ باشد. همدیگر را دوست داشته باشیم و به یکدیگر مهربانی کنیم. جهان مثل یک کوه است و قانون عکس العمل بر عالم حاکم است. شما هرچیزی که برایش بفرستید همان را به شما بر می گرداند. پس سعی کنید به بقیه مهر بدهید که بتوانید از جهان و اطرافتان هم مهر بگیرید.

 

مصاحبه با لاله اسکندری و همسرش ۲ روز بعد از ازدواج + تصاویر دیدنی

مصاحبه جالب با آزاده نامداری

گفتگو با امیرحسین رستمی + عکس های جدید

 

منبع : ماهنامه زیر و بم 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي