مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

حقایقی جالب راجع به بروس لی

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 27 نوامبر 2014
حقایقی جالب راجع به بروس لی

حقایقی جالب راجع به بروس لی

همه ما با بروس لی در فیلم های جذابش آشنا هستیم . بروسلی یک قهرمان بود که همیشه مورد توجه همگان قرار میگرفت.

 

بروس لی بیش از یک رزمی کار، ستاره سینما و نماد فرهنگی است. او یک مرد شگفت انگیز و خستگی ناپذیر بود که به هر ناتوانی و ضعف در زندگی خود غلبه کرد تا به موفق ترین شخص در هر زمینه که در ذهن خود پرورانده بود تبدیل شود. همچنین او فیلم های بسیار جذاب و موفقی را ساخت و به دور از نژاد و ملیت اولین سوپر استار بین المللی چینی لقب گرفت. در این مطلب با چند واقعیت و داستان در مورد زندگی این فرد شگفت انگیز بیشتر آشنا می شوید که ممکن است برایتان جالب باشد.

 

به گزارش تالاب : جکی چان کار هنر پیشگی خود را به عنوان یک جوان شاداب و با انگیزه از فیلم های بروس لی آغاز کرد. یکی از اولین حضور هایش در فیلم خشم اژدها (Fist of Fury) بود، جایی که با سقوط از یک ساختمان بلند رکورد بلندترین سقوط در سینمای چین را می شکند. در همان فیلم چندین بار از بروس لی کتک خورد اما نکته اینجاست که او با ابزار های متعارف و معمولی صدمه نمی بیند. در حالی که به عنوان سیاهی لشکر در فیلم اژدها وارد می شود مشغول بازی بود، صورتش توسط بروس لی با چوب ضربه دید و مصدوم شد. اما او جان سخت تر از این حرف ها است که اتفاقی برایش پیش آید و تنها با یک جراحت جزئی رو به رو شد. جکی چان پس از این حادثه خندید و از فرصت ملاقات با الگوی زندگی خود و در آغوش گرفتنش لذت برد↓

 

حقایقی جالب راجع به بروس لی

سرقت هالیوود از ایده هایش

در دهه ۷۰ بروس لی به دنبال نقشی برای خود بود، بنابر این سعی می کرد ایده هایش را با استودیو های مختلفی در میان بگذارد. پیشنهاد او درباره یک رزمی کار چینی بود که در غرب وحشی سرگردان می شود و از کونگ فو برای پاک سازی پلیدی ها استفاده می کند.به گزارش تالاب  متاسفانه تهیه کنندگان فیلم نامه او را قبول نکردند، زیرا تصور آن ها بر این بود که اگر ستاره فیلم چینی باشد فیلم موفق نخواهد شد. ایده ی او در نهایت رد شد و چند سال بعد کونگ فو متولد شد! نام بروس لی اعتبار کونگ فو است. بعد ها تهیه کنندگان و سازندگان زیادی از جمله برادران وارنر از ایده بروس لی استفاده کردند و کونگ فو را محوریت اصلی فیلم های خود قرار دادند.

 

حقایقی جالب راجع به بروس لی

او خیلی سریع تر از دوربین ها بود

سخت است راجع به بروس لی بنویسیم بدون اینکه از حقه های سینمایی او که به نوعی دستگاه های مدرن و امروزی قادر به انجام آن هستند، چیزی بگوییم. این واقعیت است که بروس لی کار هایی انجام می داد که در عمل نباید ممکن باشد، همانند مشت زدن سریع تر از اینکه چشم قادر به دیدن آن باشد. لی در نقش کاتو در فیلم زنبور سبز (سال ۱۹۶۶) مشغول بازی بود. زمانی که اولین سکانس های مشت زنی فیلم برداری شد، چیزی در تصاویر مشخص نبود! سپس فیلم بردار به بروس لی آموخت که چطور ضرباتش را جوری تنظیم کند که در دوربین قابل مشاهده باشد. اما واقعا بروس لی چقدر سریع است؟ در ویدیویی که برایتان آماده کرده ایم چندین کلیپ از فیلم های بروس لی قرار گرفته شده که شما را دعوت به دیدن آن می کنیم↓

 

حقایقی جالب راجع به بروس لی

ژانر بروس لی!

در سال ۱۹۷۳ بروس لی تنها با بازی در ۵ فیلم از دنیا رفت. اما درست پس از غم از دست دادن لی و مرگ نا بهنگامش، ژانری جدید متولد شد که به ژانر بروس لی مشهور گشت. این سبک پس از ساخت ۱۶۸ فیلم پایان پذیرفت. در واقع بروس لی بسیار مشهور بود و فیلم سازان به این نکته خوب پی برده بودند و متوجه شدند هر چیز که با نام او و شبیه او باشد، پر فروش خواهد بود. بنابر این بازار ساخت ساز این فیلم ها شروع شد! آخرین فیلم نا تمام بروس لی (بازی مرگ) از طریق ترکیب و اتصال فیلم های قدیمی او و استفاده از بدلکار پایان یافت. فیلم سازان برای طولانی کردن و رسیدن به زمان مورد نیاز برای پخش، حتی از تصاویر تشییع جنازه واقعی بروسلی نیز استفاده کردند. این مسئله سال های سال ادامه یافت و مشابهان بروس لی با نام هایی مثل بروس لِی، لی بروس و … ظاهر شدند و فیلم های بدی با دوبله افتضاح به عنوان ترکیبی از فیلم های قدیمی بروس لی به بازار راه یافتند.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو