مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف تصاویری داغ از الهام حمیدی در کنار مجری معروف از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او از سیر تا پیاز زندگی جنیفر لوپز به همراه عکس های داغ او
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

مجموعه : اخبار چهره ها
تاریخ انتشار : 25 دسامبر 2015
تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

1. کایرا نایتلی :

اندام کایرا نایتلی به خاطر لاغری بیش از اندازه و حالت پسرانه اش بارها در تیتر خبرها آمده است. بعد از شایعه هایی که اخیرا اعلام شده این بازیگر منتظر فرزندی است، اندام لاغرش طرفدرانش را نگران کرد.

 

کایرا همراه با خانواده و دوستانش اصرار دارد که لاغری بدنش در نتیجه خوب بودن ژن و سریع بودن سوخت و ساز بدنش است که همه را از پدرش ویل نایتلی بازیگر تئاتر ارث برده است.

 

 

2. توری اسپلینگ :

کاهش وزن توری اسپلینگ در مراسم فرش قرمز سال 2009 به خوبی دیده می شد. او با لباس کیمنو و تیپ اسپرت استخوانی تر نشان می داد. او دلیل کاهش وزنش را استرس می داند.   سلامت او هم در سال 2010 افت داشته چون رابطه پر از استرسی با مادرش، کندی اسپلینگ داشته و بعد از تولد دومین پسرش در سال 2008 رژیم مایعات گرفته است.

 

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

 

3. لیندسی لوهان :

تنها مشکلات لیندسی مشکلات قانونی نیستند. اندام بسیار لاغر او نیز منبع نگرانی است.به گزارش پارس ناز این خواننده و بازیگر اخیرا اعتراف کرده که در غذا خوردن بی نظم بوده و بیشتر الکل می نوشد. ما امید داریم که لیندسی بالاخره بفهمد باید از این شیوه دست بکشد و خراب کردن زندگی اش را متوقف کند.

 

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

 

4. کریستینا ریچی :

ما از تماشای کریستینا در فیلم Sleepy Hollow و Casper لذت بردیم. اما عکس های جدید او ما را ناامید کرد. این بازیگر دیگر سالم و زیبا به نظر نمی رسد. برای این زن با ظاهر و وزن عالی چه اتفاقی افتاده است؟

 

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

 

5. کلیر دانس :

کلیر دانس یک بازیگر نمادین سینمای هالیوود است. او برای نقشش در فیلم My So-Called Life مشهور است. برعکس دیگر بازیگران زن که فرزند دارند کلیر دانس موفق شده از جنجال ها دور بماند. کلیر همچنین ترتیبی داده از نوسانات وزنی اجتناب کرده اما مثل اینکه تا حدی پیش رفته تا به وزن قحطی زدگان درآید.

 

 

دانس علی رغم رژیم متعادل پیشین اقرار کرد که از غذا به عنوان کمک کننده احساسی استفاده می کند. وقتی که او دانشجوی دانشگاه ییل بوده، وعده هایی غذایی زیادی در رستوران می خورده تا بر فشار و عصبانیت حاصل از امتحانات غلبه کند. اما استخوان های بیرون زده کمر او چنین چیزی را نشان نمی دهد، زیرا خوردن احساسی بیشتر سبب اضافه وزن می شود.

 

 

تصاویری از لاغرترین زنان هالیوودی

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو