مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

غذاهایی که پرواز می کنند!

مجموعه : عکس های دیدنی
تاریخ انتشار : 10 آگوست 2015
غذاهایی که پرواز می کنند!

ایده های مختلف و خلاقانه برای تبلیغات باعث جذب بینندگان و مشتریان زیادی می شود. این روش تبلیغاتی بسیار محبوب و پربازده است.

 

Piotr Gregorczyk عکاس بریتانیایی مجموعه جالب با نام “غذاهای پرنده” با ایده ای متفاوت ساخته است.

قصد داشتم در این مجموعه، زحمت پخت غذا و هرج و مرجی را که پیش از آماده شدن غذا بر آشپزخانه حکمفرماست به نمایش بگذارم و هدفم این بود که غذاهایی سبک و شناور را نمایش دهم تا مصرف غذاهای سالم را نیز ترویج کرده باشم.

 

حدود ۶۰ درصد از آنچه در این تصاویر مشاهده می شود به صورت حقیقی تصویربرداری شده و تنها ۴۰ درصد از المان های موجود در برخی از عکس ها به صورت دیجیتال و پس از عکسبرداری تغییر یافته اند.

 

تصاویر متفاوت از غذاهایی که پرواز می کنند!

 

غذاهایی که پرواز می کنند!

غذاهای پرنده

غذاهایی که پرواز می کنند!

غذاهایی که پرواز می کنند

غذاهایی که پرواز می کنند!

عکس های غذای پرنده

غذاهایی که پرواز می کنند!

غذایی که پرواز می کند

غذاهایی که پرواز می کنند!

ایده تبلیغاتی

غذاهایی که پرواز می کنند!

تبلیغات خلاقانه

غذاهایی که پرواز می کنند!

عکس های متفاوت غذاهای پرنده

غذاهایی که پرواز می کنند!

عکس های باحال از غذاهای پرنده

غذاهایی که پرواز می کنند!

خوراکی هایی که پرواز می کنند

غذاهایی که پرواز می کنند!

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو