قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج  و سبزه خاکشیر آموزش سبزه انداختن با گندم , سبزه شاهی , سبزه نارنج و سبزه خاکشیر در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! در کاهش وزن و رژیم لاغری این خوراکی ها را نخورید ! 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 50 اس ام اس شب بخیر گفتن | متن و شعر زیبا برای شب بخیر گفتن عاشقانه 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 100 مدل لباس مجلسی زنانه | مدل لباس مجلسی زنانه شیک برای عید سال 97 تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتشفشان در خواب | تعبير خواب آتشفشان فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 فال روزانه جمعه 04 اسفند ماه 1396 عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا عکسهای لو رفته رئیس جمهور زن کرواسی بصورت برهنه در کنار دریا شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) شعر زیبا از سعدی شیرازی (قیامت می‌کنی سعدی بدین شیرین سخن گفتن) آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده آموزش طرز تهیه کاپ کیک قیفی و فنجانی خوشمزه و ساده توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل توصیه های مفید برای شستشوی فرش دست باف و ماشینی در منزل طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید طریقه اصولی ضدعفونی کردن منزل در خانه تکانی شب عید جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر جراحی زیبایی واژن با هزینه بالا توسط مدل زن معروف + تصاویر کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد کلیپ رقص دیدنی دو نفره باباکرم فوق العاده شاد به قضاوت دیگران اعتنا نکن اگر میخواهی دریا باشی (کلیپ) به قضاوت دیگران اعتنا نکن اگر میخواهی دریا باشی (کلیپ) عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما عکس های هواپیمای مسافربری جدید و پیشرفته و لوکس | دانستنی های هواپیما نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص) نحوه شهادت حضرت فاطمه زهرا س دختر حضرت محمد (ص)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

روانشناسی کودک

بیشتر بخوانید
توصیه هایی برای درمان افسردگی در دوران کودکی افسردگی در دوران کودکی افسردگی در دوران کودکی به طبع تبعات منفی دارد در ادامه می‌توانید با روش هایي برای درمان افسردگی در دوران کودکی تالاب را دنبال نمایید.    افسردگی را تعداد زیادی ...

کارینا پرواز

کودک عصبانی را چگونه آرام کنیم؟

مجموعه : روانشناسی کودک
تاریخ انتشار : 11 دسامبر 2015
کودک عصبانی را چگونه آرام کنیم؟

چگونه می‌توانیم آرامش را به ساعاتِ وحشتناکِ قبل از شام بیاوریم؟

«عصر‌ها همیشه سخت‌ترین بخشِ روز برایِ مادران هستند! در حالی که سعی می‌کنند میزِ شام را آماده کنند، باید به کودکان بدخُلق‌شان که با هم می‌جنگند نیز رسیدگی کنند. آیا راهنمایی یا توصیه‌ای وجود دارد که به شما مادران برایِ مقابله با این ساعاتِ افسون شده کمک کند؟»

 

به گزارش تالاب این چند ساعتِ قبل از شام می‌تواند هر چیزی باشد به جز سرگرم کننده! در این ساعات بچه‌ها اغلب خسته و بد خلق هستند. شما هم بسیار خسته‌اید. و البته همه‌تان گرسنه‌اید! بنابراین طبیعی است که کودکان بد خلقی کنند و پدر و مادر‌ها نیز صبر و شکیبایی خود را از دست بدهند.

 

برایِ کمک به بهبودِ این وضعیتِ ناراحت کننده بهتر است یک برنامه روتینِ عصرگاهی را طرح ریزی کنید. چه کودکانتان از مدرسه یا مهد کودک به خانه آمده‌اند و چه از صبح نزدِ شما در خانه بوده‌اند، اگر تا زمانِ شام وقتِ زیادی مانده است، به آن‌ها یک اسنکِ سالم بدهید.

 

سپس آن‌ها را به یک بازیِ فعال وادارید تا بخشی از انرژی اضافه‌شان را تخلیه کنند. به آن‌ها پیشنهاد کنید که در بیرون و حیاطِ خانه (محلی امن) بازی کنند و یا در خانه آهنگ بگذارید و به آن‌ها اجازه دهید تا  بالا و پایین بپرند و حرکت کنند.

 

اگر بیشترِ روز را به دور از کودکان‌ تان سپری کرده‌اید، آن‌ها به داشتنِ زمانی با کیفیت با «مامان» ولع دارند. در چنین حالتی مقداری از وقتِ خود را به کودکان‌تان اختصاص دهید. اگر کار‌های شام را در زمانی زود‌تر از روز و یا از شبِ قبل انجام دهید، انجامِ این کار برایتان آسان‌تر می‌شود.

 

از کودکان‌تان بخواهید یک فعالیت را که می‌توانید با یکدیگر انجام دهید انتخاب کنند؛ این فعالیت می‌تواند خواندنِ کتاب با صدای بلند، انجامِ بازی‌های تفریحی و یا تنها صحبت کردن باشد. در این زمان توجه‌تان را تنها به کودکان‌تان بدهید.

 

پس از اینکه کودکان‌تان مقداری بازیِ فعال انجام دادند و انرژی خود را آزاد کردند، حالا وقتِ آن است که تا قبلِ شام کمی آن‌ها را آرام کنید، مثلاً می‌توانید پس از انجامِ بازی فعالی مانندِ رقص با آهنگ یک فعالیتِ آرام مانندِ کتاب خواندن، انجامِ تکالیف، یا بازی آرام با خواهران و برادران (و یا به تنهایی) را پیشنهاد کنید.

 

همچنین می‌توانید به آن‌ها پیشنهاد کنید که در درست کردنِ شام به شما کمک کنند. کودکانی که در تهیه شام کمک می‌کنند به احتمال بیشتری سرِ میز خوب غذا می‌خورند و از آن لذت می‌برند.

 

از کودکانِ کوچک‌تر بخواهید که در آماده کردنِ میز کمک کنند و دستمال سفره‌ها را تا کنند، در حالی که می‌توانید از کودکانِ بزرگ‌تر بخواهید که موادِ لازم برایِ پختِ شام را اندازه گیری کنند، نوشیدنی‌ها را در لیوان‌ها بریزند و یا ظرف‌ها را بشویند.

 

اگر تمامِ این گزینه‌ها را امتحان کردید و هنوز هم کودکان‌تان قبل از شام شما را فرسوده و مستأصل می‌کنند، یک نیرویِ کمکی را به مدتِ ۱ یا ۲ ساعت استخدام کنید. همچنین می‌توانید از همسایگانتان نیز کمک بگیرید و در صورتی که آن‌ها نیز تمایل دارند عصر‌ها به طورِ نوبتی به هم کمک کنید.

 

 

به کودک خود نگویید من را تنها بگذار

اسباب بازی هایی که خشونت را ترویج می دهند

آموزش برخورد با کودک ترسو ؟

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي