دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری توقف اعدام یک جوان با دستور مقام معظم رهبری عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس های خنده دار و طنز | تصاویر خنده دار از سوژه های باحال و طنز عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) عکس پروفایل ماه تولد شما (عکس پروفایل متولدین تمام ماه ها) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) ازدواج مجری مشهور محمودرضا قديريان با بازیگر فرشته آلوسی (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) آشنایی با معشوقه جدید برد پیت بازیگر مشهور هالیوود (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) داماد خشمگین عروس را با گاز گرفتن به قتل رساند (عکس) عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان عکس زنان قبل و بعد از آرایش صورت | معجزه آرایش صورت در زیبایی زنان ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) ارسطوی بشدت اﺯدواجی بالاخره ﺍزدواج کرﺩ (عکس همسر احمد مهرانفر) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تصاویر طبیعت زیبای ایران (+ مکان های دیدنی ) تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت تعبیر خواب آرایشگاه | تعبير خواب آرایشگاه به روايت لیلا برایت طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه | شخصیت کامل متولدین اردیبهشت ماه بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! بهترین دیرین دیرینی که تا این لحظه ساخته شده را ببینید! اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت اس ام اس تبریک تولد اردیبهشت ماه | متن تبریک تولد متولدین اردیبهشت این مرده با اراده بعد از شکست 100 کیلو وزن کم کرد (عکس) این مرده با اراده بعد از شکست 100 کیلو وزن کم کرد (عکس) رنگ مد سال 97 در ایران | زیتونی رنگ سال 1397 رنگ مد سال 97 در ایران | زیتونی رنگ سال 1397 مشخصات تیگو 5 فیس لیفت + پرفروش ترین های ام وی ام و چری مشخصات تیگو 5 فیس لیفت + پرفروش ترین های ام وی ام و چری
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

پرواز

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

مجموعه : رازهای موفقیت
تاریخ انتشار : 29 جولای 2017
آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

 لیستی از ۱۵ تا از پر سود ترین کسب و کار ها و حاشیه ي سود انها را برایتان جمع آوری نمودیم مهارت در سر و کله زدن با اعداد می‌تواند برای راه اندازی یک کسب و کار پر سود بسیار خوب باشد حسابداری و امور مالیاتی با ۱۸.۴٪ سود بالاترین جایگاه را در فهرست پر سود ترین کسب و کار هاست.

 

پس از آن مشاوره ي املاک با ۱۵.۳٪ ، وکالت با ۱۴.۵٪ و مطب هاي پزشکی با ۱۳٪ در این فهرست قرار دارند. یک سرویس آلبوم تحلیلگر مالی که حاشیه ي سود بیش از ۱۶۰۰۰ کسب و کار کوچک را «که درآمدشان کمتر از ۱۰ میلیون دلار هست» در ماه هاي سپتامبر ۲۰۱۴ تا آگست ۲۰۱۴ بررسی کرده هست. میانگین سود این کسب و کار ها در این زمان ۷.۲٪ بوده هست.

 

به گزارش تالاب:چه چیز موجب سود دهی این کسب و کار هاست؟ اول این که انها بر زمینه سرمایه ي انسانی گردانده می‌شوند.

 

جنا ویور، تحلیلگر sagework میگوید: بسیار معمول هست که سرویس هاي صنعتی در فهرست سودده ترین کسب و کار هاي موجود پیدا شوند چرا که هزینه ي غیر تولیدی و هزینه ي ابتدایی کمی دارند. شما میتوانید تعداد زیادی از این کسب و کارها را در منزل ي خود شروع کنید.

 

 کسب و کار پرسود دنیا

گرچه سودآوری مهم‌ترین دغدغه ي یک کار آفرین نیست، دیگر دغدغه ها شامل این هست که آیا کسب و کار با مهارت هاي وی مطابق هست؟ چه تمرینات و مجوزهایی برای این کسب و کار لازم هست؟ و کسب و کار در برابر یک عقب نشینی و پسرفت چگونه عمل خواهد کرد؟ تمام اینها برای شروع لازم و ضروریست.

 

این جا لیستی از ۱۵ تا از پر سود ترین کسب و کار ها و حاشیه ي سود آنها را برایتان آورده ایم:

‫ حسابداری، امور مالیاتی، کتابداری و سرویس هاي شرکتی ۱۸.۴٪

 

صنعت حسابداری همواره در صدر جدول ماست. مهم نیست اوضاع اقتصادی تا چه حد خراب باشد، همۀ به یک حسابدار نیاز دارند. این صنعت هزینه هاي غیر تولیدی پایین و مشتریان همیشگی دارد.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

مدیریت شرکت ها و موسسات بازرگانی ۱۵.۵٪

 

این صنعت تنها به یک دفتر شخصی کوچک وابسته به بانک ها و هلدینگ ها احتیاج دارد. چند تا از مشهور ترین هلدینگ ها عبارتند از Berlkshire Hathaway و Icahn Enterprises‪.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

کسب و کار دفاتر مشاوره املاک ۱۵.۱۹٪

با این که بازار کار مشاوران املاک به سلامت اقتصاد جامعه بستگی دارد، مشاوران املاک به هزینه ي راه اندازی پایینی نیاز دارند و تمام انچه که شما برای شروع کار خود به آن احتیاج دارید، چند کارمند مشاوره املاک و یک مجوز کارگزاری هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

اجاره ی خودرو و تجهیزات سفری ۱۴.۵۵٪

با اقتصاد در حال رشد، مردم ممکن هست اکثر از اتومبیل هاي اجاره اي و سرویس هایي مثل Zipcar و Hertz بهرهگیری کنند.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

وکالت ۱۴.۴۸٪

هر شخصی که تا به حال یک وکیل استخدام کرده میداند که آنها ارزان نیستند. وکالت همانند حسابداری از هزینه ي تولیدی پایینی برخوردار هست. هرچند این کسب و کار نه تنها وکلا بلکه کارمندان اسناد رسمی، افسران توافق و بعضی از مشاوران املاک را نیز شامل میشود.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

دندانپزشکی ۱۴.۴۱٪

دندانپزشکی همانند پزشکی از تیمار بیماران سود می‌برد و در حالیکه تجهیزات پزشکی میتواند بسیار گران باشد، این مهارت می‌تواند همزمان به چند بیمار در حال خدمات دهی باشد و همینطور بسیار درآمد زاست هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

تولید، انتقال و پخش برق ۱۴.۰۲٪

کمپانی هاي کوچک و خصوصی اي که اضافه بر فراهم سازی برق هرروز ي شما با انرژی هیدروالکتریکی و خورشیدی و اتمی هم سروکار دارد.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

اجاره دهی ۱۴.۰۱٪

صاحبان املاک نشان داده اند که درآمد حاصل از اجاره دادن زمین هاي مسکونی و غیر مسکونی اکثر از مخارج خرید آنها هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

مراکز کاروری های سلامتی ۱۳.۳٪

این مقوله بسیار نمونه به پزشکی ست. طرح سرشماری اي میان متخصصان کایروپراکتیک و اپتومتریک و مریضی هاي روانی و پدیاتریس هاست.

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

مطب های پزشکی ۱۳.۰۱٪

برای دکتر شدن شما به سال‌ها تحصیل و تمرین، مدرک و راهی برای پرداخت وام دانشجوییتان احتیاج دارید. هرچند پزشکان نیاز بسیار کمی به هزینه هاي تولیدی دارند و همۀ وقت مشتریان زیادی برای انها در دسترس هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

اجاره ی تجهیزات صنعتی و تبلیغاتی ۱۲.۵۸٪

اجاره دادن کار سودده اي هست. این کسب و کار هم تماما اجاره ي تجهیزات تبلیغاتی و صنعتی هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

سازمان های خیریه ۱۲.۴۱٪

به یاد داشته باشید که یک سازمان غیر سود ده لزوما هدفش این نیست که سود دهی نداشته باشد، بلکه بسته به این هست که درآمد خود را میان جه کسانی تقسیم کند. به جای این که سود خود را میان سهام داران تقسیم کند تمام آن صرف اهداف بشر دوستانه خواهد شد.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

مدیریت و مشاور خدمات تکنیکی و علمی ۱۲.۰۵٪

تعدادی از کسب و کار هایي که مشمول این دسته میشوند عبارتند از مدیریت ها یا مشاورانی شامل منابع انسانی، مشکلات بازاریابی یا زیست محیطی.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

سرویس های متخصص طراحی ۱۱.۴٪

کسب و کار کوچکی که در طراحی داخلی، صنعتی و گرافیکی تخصص دارد. چرا که عملکرد کسب و کارها با طراحی آنها گره خورده هست.

 

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

دفاتر سرویس های اداری

این کسب و کار هاي اداری ساقه ي اصلی کسب و کار ها در سراسر صنعت میباشند «از صنعت غذایی گرفته تا مطب هاي دکتر» و سرویس هرروز ي اداری را فراهم سازی می‌کنند. از جمله نگه داری رکورد ها و برنامه هاي اقتصادی و اداره ي دخل و خرج.

آشنایی با ۱۵ کسب و کار پرسود دنیا

 

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي