مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی تصاویری لو رفته از کارهای نیکوکارانه کتایون ریاحی ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) ستاره های هالیوود چگونه رژیم هایی می گیرند ؟ (انواع رژیم غذایی) تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان تعبیر خواب بزرگان از کلمه آپارتمان در خواب | تعبير خواب منزل و آپارتمان فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 فال روزانه یکشنبه 29 بهمن ماه 96 عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) عکس های بی بی رکسا و علیرضا حقیقی (Bebe Rexha) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی | بیوگرافی بی بی رکسا (Bebe Rexha ) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) اس ام اس تبریک روز سپندارمذگان 97 (متن عاشقانه روز سپندارمذگان) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) این رقص زیبای گروهی جالب را از دست ندید (کلیپ رقص) کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از قدرت نمایی خودروی شاسی بلند لندرور کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان کلیپ دیدنی از عجیب ترین انسان های جهان خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) خودروی بسیار جذاب تویوتا برای مسافرت (کمپر ون + عکس ) قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس قتل و تجاوز جنسی به معلم زن 29 ساله توسط دانش آموز 15 ساله + عکس آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل آموزش طرز تهیه پاستیل خانگی خوشمزه + خواص پاستیل ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ذکر برای پیدا شدن اشیاء گم شده + ذکر یافتن چیز دزدیده شده ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 ست لباس زنانه برای عید 97 به سبک جنیفر لوپز + مدل مانتو بهاره 97 نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید نکات مهم برای یک خانه تکانی سریع و آسان در شب عید
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

جدیدترین نمونه تست شخصیت شناسی

مجموعه : تست روانشناسی
تاریخ انتشار : 24 می 2015
جدیدترین نمونه تست شخصیت شناسی

انواع تست شخصیت شناسی را می توانید در سایت تالاب در بخش روانشناسی بخوانید.

 

جدیدترین نمونه تست شخصیت شناسی

آنقدر با احساسات بيگانه‌ايد كه با وجود تلاش زيادتان براي حل كردن مشكلات، اغلب اطرافيان‌تان را آزرده مي‌كنيد. شما با تكيه بيش از اندازه به منطق، مدام خود را غرق فكر و خيال مي‌كنيد و گاهي براي پيدا كردن يك راه‌حل ايده‌آل آنقدر انرژي مي‌سوزانيد كه نمي‌توانيد لذت واقعي عبور از بحران را احساس كنيد و البته به‌خاطر خستگي و فكرزده بودن‌تان نمي‌توانيد ديگران را هم در چنين لذتي شريك كنيد.مجله سرگرمی تالاب :عجيب نيست اگر بار تمام مشكلات زندگي به دوش شما بيفتد. چراكه شما به هوش و توانايي هيچ كس به اندازه عقل و منطق خودتان اعتماد نداريد.

 

فراموش نكنيد…
– همه مشكلات قابل حل نيستند. هرقدر هم كه ذهن‌تان توانمند باشد، بازهم مي‌توانيد تنها برخي چالش‌ها را حل كنيد.
– احساسات شايد آشفته و بي‌نظم به‌ نظر برسند اما گاهي بهترين راه براي بيرون آمدن از بحران‌ها هستند.
– به مشكلات براي حل شدن زمان بدهيد. صرف انرژي رواني زياد تنها توانايي شما براي برداشتن قدم‌هاي موثر را كم مي‌كند.
– گاهي ديگران بيشتر از آنچه به كمك شما نياز داشته باشند، مي‌خواهند احساسات‌شان را درك و آرام‌شان كنيد .

 

پروانه هستيد؟
1. به سادگي از چيزها خسته مي‌شويد؟
2. كارها را نيمه‌كاره رها مي‌كنيد و انجام و تمام كردن پروژه‌هاي مختلف براي‌تان غيرقابل تحمل است؟
3. با ثبات ميانه‌اي نداريد و مدام از اين شاخه به آن شاخه می پرید؟

 

اگر پروانه هستيد
كارنامه زندگي شما پر است از پروژه‌هاي نيمه كاره و ناتمام. شما با هيجان زياد تصميم مي‌گيريد اما پس از مواجه شدن با اولين سختي از ادامه راه منصرف مي‌شويد و در آرزوي پيدا كردن راهي ساده‌تر به دنبال كار ديگري مي‌رويد. به‌خاطر ناتواني‌تان در رفتن از يك خط مستقيم، از اغلب همسالان‌تان عقب مانده‌اید و يك دنيا آرزوي ناكام داريد كه به‌خاطر از اين شاخه به آن شاخه پريدن‌هاي‌تان به آنها نرسيده‌ايد.

 

فراموش نكنيد:
– خاطرات‌تان را يك دور مرور كنيد. به‌خاطر از اين شاخه به آن شاخه پريدن چه فرصت‌هايي را از دست داده‌ايد و چقدر راه خود را طولاني كرده‌ايد؟
– مي‌دانيم كه دست خودتان نيست اما اگر احساس مي‌كنيد توان يا تمركز تمام كردن كاري را نداريد، از حمايت ديگران استفاده كنيد.
– به شناسنامه‌تان نگاه كنيد. ديگر زماني براي تلف كردن نمانده و بايد به ثباتي در زندگي خانوادگي، كاري و اجتماعي‌تان برسيد. پس در اولين قدم با شركت در دوره‌هاي يوگا و هوشياري تمركزتان را افزايش دهيد.

 

ميان زمين و هواييد؟
در لحظه زندگي مي‌كنيد و به فكر فردا نيستيد؟
نمي‌توانيد خودتان را به يك چيز متعهد كنيد؟
آدم‌هاي ديگر فكر مي‌كنند شما بي‌خياليد؟
نمي‌توانيد تصميم بگيريد و موضوعات زندگي‌تان را اولويت‌بندي كنيد؟

 

اگر ميان زمين و هواييد…
براي شما نه گذشته معنايي دارد و نه آينده. به همين دليل نه از پيشامد‌هاي گذشته درس مي‌گيريد و نه خود را براي رخدادهاي آينده آماده مي‌كنيد. از نظر ديگران شما فردي شاد و آرام هستید اما آماده نبودتان براي مواجهه با مشكلات احتمالي و چالش‌هاي پيش رو به شما اجازه نمي‌دهد كه واقعا شاد و آرام باشيد. شما براي خلاص شدن از فكر و خيال، مشكلات را حل نمي‌كنيد بلكه به مكانیسم دفاعي انكار متوصل مي‌شويد و بدون حل كردن سختي‌هاي زندگي‌تان از آنها رو برمي‌گردانيد.

 

فراموش نكنيد:
– مراقب باشيد آسان‌گيري شما به مرز بي‌خيالي وارد نشود و باعث از دست دادن موقعيت‌هاي‌تان نشود. آرامش داشتن عالي است اما گاهي آرامش در گرو برداشتن قدم‌هاي موثر است نه يكجا نشستن و بي‌تفاوتي.

– قبل از آنكه يك لحظه ديگر از زندگي‌تان را بگذرانيد، بايد اين واقعيت را باور كنيد كه عقربه‌هاي ساعت سريع مي‌چرخند و صفحه تقويمي كه خط مي‌خورد ديگر برنمي‌گردد. زندگي در لحظه عالي است اما به شرط آنكه چشم‌انداز آينده را ناديده نگيريد و بدون از دست دادن حال براي روزهاي بعدي آماده شويد.

 

معلم اخلاقيد؟
به راحتي در مورد آدم‌ها قضاوت مي‌كنيد؟
مرز‌هاي محكم و غيرقابل انعطافي در مورد خوبي و بدي داريد؟
وقتي آدم‌ها مطابق مرز‌هاي شما رفتار نمي‌كنند، در مقابل‌شان جبهه مي‌گيريد و روي‌شان برچسب مي‌زنيد؟
از خودتان مراقبت نمي‌كنيد چون به نظرتان افراطي و خودخواهانه است؟

جدیدترین نمونه تست شخصیت شناسی

اگر معلم اخلاقيد…
– براي شما جهان تنها در چند جمله تعريف مي‌شود و اگر آدم‌هاي ديگر هم تعريفي مشابه شما نداشته باشند، از آنها نااميد مي‌شويد.

– شما زندگي سختي داريد. مدام با ذره‌بين به رفتارها و افكار ديگران خيره مي‌شويد و در ذهن‌تان آنها را تحليل مي‌كنيد و انرژي‌اي را كه بايد صرف آرامش و بهبود زندگي خودتان بكنيد، بيهوده در اين موارد صرف مي‌كنيد. ابعاد مثبت و دوست‌داشتني آدم‌ها براي‌تان در اولويت نيست و كافي است رفتاري كه از نظرتان اشتباه است را از سوي آنها ببينيد تا سختگيرانه دورشان را خط بكشيد و خود را از رابطه‌ای كه جنبه‌های مثبتی هم مي‌توانست داشته باشد، محروم كنيد.

 

فراموش نكنيد
– نگاهي به خودتان بيندازيد. آيا اشتغال ذهني مداومي كه به‌خاطر رفتار و سبك زندگي ديگران براي خود ايجاد كرده‌ايد، شما را آزار نمي‌دهد؟ همه ما ابعاد ناخوشايندي هم در شخصيت‌مان داريم و در شرايط سخت خيلي از قانون‌ها را رعايت نمي‌كنيم. پس تا در جايگاه ديگران قرار نگرفته‌ايد و دنيا را از دريچه ديد آنها نديده‌ايد، روي رفتارهاي‌شان برچسب نزنيد.

 

– زندگي خودتان را آن‌طور كه دوست داريد اداره كنيد اما از ديگران انتظار نداشته باشيد به‌خاطر شما و شبيه شما زندگي كنند. با چنين انتظاري شما تنها حلقه آدم‌هاي اطراف‌تان را تنگ‌تر خواهيد كرد.

 

 

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي