قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

عاشقنامه

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران

خودروی رییس‌ جمهور ایران چندان هم جدید و مدرن نیست  ولی به دلیل ضدگلوله بودن آن جذابیت خاصی دارد. ب ام و سری 5 E39 مدل 1995_2003 یکی از چند دستگاه ب ام و ضد گلوله در ایران است.

 

به گزارش تالاب همیشه خودروها و نحوه حفاظت از مقامات کشور های جهان از جذابیت بالایی برخوردار بوده است که از این دست میتوان به گزارش سی آن آن از محافظان دونده کیم جونگ اون اشاره کرد که تبدیل به خبر اول تعداد زیادی از رسانه هاي‌ جهان و ایران شد.

 

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

ماشین ضد گلوله رییس‌ جمهور

 

در ایران اولین بار پس از اتفاقات و ترورهای اواخر دهه 50 ودر پیام امام خمینی به سپاه پاسداران، بحث حفاظت از مسئولین به موضوعی جدی تبدیل شد.دلیل این موضوع نیز ترور مرحوم هاشمی بود که با هوشیاری همسر ایشان با شکست مواجه شد.

 

احتمالا خودروی حفاظتی روحانی بعنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران برای تعداد زیادی از ما جذاب باشد.

خودرویی که روحانی با آن تردد میکند یکی از چند دستگاه ب ام و ضد گلوله در ایران است که از سوی تیم حفاظتی رئیس جمهور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ب ام و روحانی یک دستگاه سری 5 مدل E39 است که در حدفاصل سال هاي‌ 1995 تا 2003 تولید شده است.

 

تبلیغات

زیگیل تناسلی

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
مشخصات خودروی لکسوس RX350 +تصاویر خودروی لکسوس RX350 لکسوس خودرویی هست که ریشه از تویوتا دارد . این شرکت که در آمریکا فعالیت میکند یک شرکتی ژاپنی اصل است که با سرمایه شرکت تویوتا راه اندازی ...

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

فیلم تجاوز جنسی به دختر بچه 7 ساله در افغانستان +18
فیلم تجاوز جنسی به دختر بچه 7 ساله در افغانستان +18
مشاهده بیشتر