قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

زیگیل

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران

خودروی رییس‌ جمهور ایران چندان هم جدید و مدرن نیست  ولی به دلیل ضدگلوله بودن آن جذابیت خاصی دارد. ب ام و سری 5 E39 مدل 1995_2003 یکی از چند دستگاه ب ام و ضد گلوله در ایران است.

 

به گزارش تالاب همیشه خودروها و نحوه حفاظت از مقامات کشور های جهان از جذابیت بالایی برخوردار بوده است که از این دست میتوان به گزارش سی آن آن از محافظان دونده کیم جونگ اون اشاره کرد که تبدیل به خبر اول تعداد زیادی از رسانه هاي‌ جهان و ایران شد.

 

خودروی ضد گلوله رییس‌ جمهور ایران (عکس)

ماشین ضد گلوله رییس‌ جمهور

 

در ایران اولین بار پس از اتفاقات و ترورهای اواخر دهه 50 ودر پیام امام خمینی به سپاه پاسداران، بحث حفاظت از مسئولین به موضوعی جدی تبدیل شد.دلیل این موضوع نیز ترور مرحوم هاشمی بود که با هوشیاری همسر ایشان با شکست مواجه شد.

 

احتمالا خودروی حفاظتی روحانی بعنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران برای تعداد زیادی از ما جذاب باشد.

خودرویی که روحانی با آن تردد میکند یکی از چند دستگاه ب ام و ضد گلوله در ایران است که از سوی تیم حفاظتی رئیس جمهور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ب ام و روحانی یک دستگاه سری 5 مدل E39 است که در حدفاصل سال هاي‌ 1995 تا 2003 تولید شده است.

 

دانلود تبليغ

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
معرفی خودروی لندرور دیسکاوری اسپرت 2015   لندرور پرده‌ها را کنار زد و از نورسیده خود رونمایی کرد. این تحفه زیبا که Discovery Sport نام دارد یک نمونه جمع و جور از مدل محبوب Disco است. این ...

آموزش شيريني و کيک

سفر با تو

جدیدترین مطالب سایت

دختر جوان طعمه هوس های پسر جوان کرجی شد + عکس
دختر جوان طعمه هوس های پسر جوان کرجی شد + عکس
مشاهده بیشتر