دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) 10 حکایت زیبا از بوستان سعدی (حکایت های شیرین سعدی) طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی طالع بینی جالب ژاپنی از روی پرنده آبی کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید کف بینی و خطوط کف دست و خط فال سرنوشت و خط خورشید فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد) فال سرنوشت جالب و بامزه (فال سرنوشت ماه تولد)
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 4 ژوئن 2017
شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

تصویر گران ترین سوئیچ های خودرو در دنیا

 

در این روزها با داشتن سوئیچ هاي از خودرو ها و تک بودن این نوع صوئیچ را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم با ما در سایت تالاب برای بهرهگیری از سوئیچ این خودرو به آموزش‌هاي ویژه‌اي نیاز دارید برای باز و بسته کردن درهای این خودرو و در محفظه بار می توانید با چهار دکمه روی صفحه لمسی کار کنید.

 

این روزها همۀ چیز تغییر کرده و کمتر میتوان سوئیچ‌هاي ساده و قدیمی را در خودروها دید.

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

شیک ترین و سوئیچ های خودرو در جهان

 

به گزارش گروه خودروی تالاب به نقل از “بیزینس اینسایدر”،کلیدهای آینده مظهر نگرش جدیدی برای صنایع ماشین‌سازی خواهند شد. کلیدهایی که خودروتان را از راه دور روشن کرده، یا دستور حرکت خودرو به خودرو می دهد.ن

این کلید فناورانه بی‌ام‌و دارای یک صفحه لمسی تمام رنگی هست.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

برای بهرهگیری از این خودرو به آموزش‌هاي ویژه‌اي نیاز دارید. گرچه از یک بی‌ام‌و سری 7 مدرن کمتر از این نیز انتظار نمیرود. برای باز و بسته کردن درهای این خودرو و در محفظه بار می توانید با چهار دکمه روی صفحه لمسی کار کنید.

 

می توانید اوضاع هشدار برای مواقع ضروری روی این از روی این سوئیچ فعال کنید. از طرفی روی نمایشگر رنگی 2.2 اینچی این سوئیچ می توانید اطلاعاتی مثل باز بودن درها یا میزان سوخت درون باک را دریابید. سوئیچ همینطور به شما از هوای درون خودرو یا اوضاع چراغ‌ها اطلاعات میدهد.

 

با این سوئیچ جادویی خودروتان احضارمی‌شود. این کلید تقریبا نسخه مینیاتوری تسلا S هست که میتواند اضافه بر باز و بسته کردن درها خودرو را از راه دور و بدون حضور کاربر یا راننده به عقب و جلو براند.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

تصویر گران ترین سوئیچ های خودرو در دنیا

 

کلید سپر مثل کونیگزگ اکثر شبیه لایه‌هاي محافظ ابرقهرمانان فیلم‌هاي تخیلی میماند. این سپر فلزی مثل داستان‌ها و افسانه‌ها ویژگی و جادویی خاصی ندارد. اما ظاهر آن به شما یادآوری میکند که یک ابرخودروی دیوانه‌کننده را می رانید.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

فناوری آن چنانی در سوئیچ فراری به چشم نمیخورد، اما طراحی آن خیره کننده هست. وزن آن قابل دقت هست. سه دکمه موجود روی این سوئیچ برای باز و بسته کردن درها و محفظه بار تعبیه شده‌اند. برای روشن کردن خودرو ابتدا استارت زده و سپس دکمه‌اي را روی فرمان فشار میدهید.

 

کلید با رنگ سنتی قرمز و اسب رقصان فراری زیباست. متاسفانه این سوئیچ با مدل‌هاي قدیمی فراری مثل FF ارائه میشود، اما این مدل همچنان در بین مدل‌هاي محبوب قرار دارد.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

سوئیچ های خودرو در دنیا

 

یکی از سوئیچ‌هاي برجسته خودروهای امروزی سوئیچ کریستالی استون‌مارتین هست. در عصری که پلاستیک، در ساخت هر چیزی پیشی میگیرد، قراردادن کریستال در یک سوئیچ لوکس می تواند از نظر زیبائی‌شناختی آن را از دیگر مشابه‌ها متمایز کند. قرار دادن این کلید کریستالی در مرکز داشبورد استون‌مارتین هرگز قدیمی و از مد افتاده نخواهد شد.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

کلید مک‌لارن به شما یادآوری میکند که سبک ترین کلید کدام هست.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

کریستال سنگین میتواند به زیبایی سوئیچ موجود در دستانتان کمک کند اما اگر سنگینی آن عمده مورد علاقه شما نیست، فیبر کربن حتما گزینش انتخابیتان خواهد بود. شما هرگز نمی توانید برای یک سوئیچ در این حد از فیبر کربن بهرهگیری کنید.

کلید نظارت از راه دور مازراتی مثل یک تیغه طراحی شده هست.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

از یک طرف کاملا شیک و خوش‌دست هست و امکانات نخست یک سوئیچ نظارت از راه دور مثل قفل و بازکردن درها را ارائه می دهد، از دیگر سو سوئیچی کاملا اخیر و ارتقاء یافته به نظر میرسد. در واقع میتوان گفت ترکیبی از سنت و مدرنیته را در ظاهر این کلید می بینید.

 

کلید آلومینیومی پاگانی اکثر از ظاهر خودرو مفید به نظر میرسد. مثل پورشه و تسلا یک مشابه مینیاتوری از خود خودرو، با جنسی متفاوت هست. اولا، ظاهری بسیار مفید دارد، دوم یک فلش USB محسوب میشود و در نهایت یک کلید هست. در اصل با یک کلید چندکاره روبه‌رو هستیم.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

جعبه مشکی نظارت از راه دور کوروت، به شما اجازه می دهد ماشین‌تان را از راه دور روشن کنید.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

 

کلید فعال اف- پیس جگوار برای کسانی ساخته شده که از بهرهگیری کلید خودرو متنفرند. این کلید فعال در واقع یک مچ‌بند هست که با نشان جگوار به دستتان بسته میشود. این مچ‌بند ضد آب به صورت اختیاری ارائه شده و 400 دلار برایتان آب میخورد.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

شیک ترین و سوئیچ های خودرو در جهان

 

اما اگر شما تا این حد از کلید خودروهایتان متنفرید، خبر خوبی برایتان داریم. ولوو راهی را آغاز کرده که به تمام شدن کلیدها ختم میشود. ولوو در حال ساخت کلیدهای دیجیتالی بلوتوثی هست که ماهیت خارجی نداشته و در اصل یک نرم‌افزار روی موبایل شماست. این کلیدهای دیجیتالی به باز و بسته کردن درهای خودرو، استارت زدن و حرکت خودرو می پردازد.

 

شیک ترین سوئیچ های خودرو در جهان

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي