قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

تبلیغات

گالری عکس

لادا وستا به جای ال نود وارد ایران میشود !

لادا وستا به جای ال نود وارد ایران میشود !

لادا وستا روسی به جای تندر90

لادا وستا یک اتومبیل روسیه اي هست که قرار هست بزودی بجای تندر90 جایگزین شود در ادامه می‌توانید ما را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب با پروژه این پرسش که «کدام اتومبیل بازیگر اصلی در صنعت خودروسازی ایران خواهد بود؟» نوشت: با استناد به اخبار منتشره در رسانه ها، سال آینده می‌تواند در برگیرنده تحولات اساسی مربوط با حوزه اتومبیل در ایران باشد.

 

در گزارش  رسانه روسی آمده هست: خودروهایی مثل خانواده پراید، پژو 405 و حتی تندر 90امکان خارج شدن از بازار را دارند، زیرا مقدور هست نتوانند از عهده استانداردها برآیند و بدین دلیل موضوع جایگزینی آن ها مطرح می‌شود.

 

اسپوتنیک ادامه داده هست: گمانه زنی هاي زیادی برای جایگزینی تندر 90 وجود دارد، اما تاکنون کمپانی فرانسوی رنو در باره جایگزین این اتومبیل اطلاعات دقیقی توزیع نکرده هست.

 

به نوشته رسانه روسی، نگاهی به فهرست تولیدات برند روسیه مشخص می‌کند که یکی از پرفروش ترین تولیدات مدل وستا هست که در ردیف 10 هزار دلاری ها قرار می گیرد و درست همانند قیمت تندر 90 ایرانی هست و این برند میتواند بازیگر اصلی آینده صنعت اتومبیل در ایران بشود.

 

برچسب‌ها:

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
نسل جدید خودروی ژیان ۲۰۱۷ نسل جدید خودروی ژیان ۲۰۱۷ مینی خودروی جدید و کوچک ژیان بزودی وارد بازار خواهد شد. شرکت خودروسازی سیتروئن خودروی به روز شده ژیان را با نام Citroen e-Mehari 2017 تولید کرد.                    

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
فیلم تجاوز جنسی سه پسر شیطان صفت
مشاهده بیشتر