مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

لادا وستا به جای ال نود وارد ایران میشود !

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 3 اکتبر 2017
لادا وستا به جای ال نود وارد ایران میشود !

لادا وستا روسی به جای تندر90

 

لادا وستا یک اتومبیل روسیه اي هست که قرار هست بزودی بجای تندر90 جایگزین شود در ادامه می‌توانید ما را دنبال نمایید .

 

به گزارش تالاب با پروژه این پرسش که «کدام اتومبیل بازیگر اصلی در صنعت خودروسازی ایران خواهد بود؟» نوشت: با استناد به اخبار منتشره در رسانه ها، سال آینده می‌تواند در برگیرنده تحولات اساسی مربوط با حوزه اتومبیل در ایران باشد.

 

در گزارش  رسانه روسی آمده هست: خودروهایی مثل خانواده پراید، پژو 405 و حتی تندر 90امکان خارج شدن از بازار را دارند، زیرا مقدور هست نتوانند از عهده استانداردها برآیند و بدین دلیل موضوع جایگزینی آن ها مطرح می‌شود.

 

اسپوتنیک ادامه داده هست: گمانه زنی هاي زیادی برای جایگزینی تندر 90 وجود دارد، اما تاکنون کمپانی فرانسوی رنو در باره جایگزین این اتومبیل اطلاعات دقیقی توزیع نکرده هست.

 

به نوشته رسانه روسی، نگاهی به فهرست تولیدات برند روسیه مشخص می‌کند که یکی از پرفروش ترین تولیدات مدل وستا هست که در ردیف 10 هزار دلاری ها قرار می گیرد و درست همانند قیمت تندر 90 ایرانی هست و این برند میتواند بازیگر اصلی آینده صنعت اتومبیل در ایران بشود.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
همه چیز در مورد خودروی جدید دنا پلاس نگاهی کامل به ماشین دنا پلاس   خودروی دنا مشتری هاي راضی را از خود به جا گذاشته بودو این رويدادها بعث شد تا نسخه جدید دنا یعنی دنا پلاس هم روانه ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي