دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

مرسدس بنز CLA

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 28 دسامبر 2016
مرسدس بنز CLA
بر طبق منابع مجله AUTOCAR ابعاد CLA نسبت به کلاس C در طول و عرض به ترتیب ۴۷ و ۱۲۱ میلی متر کشیده تر و عریض تر می باشد و البته ارتفاع آن هم ۴۷ میلیمتر کمتر است.
 
 
مقایسه ابعاد با کلاس A هم نشان از ۳۴۵ میلیمتر طول بیشتر و ۳۵ میلیمتر ارتفاع کمتر دارند.
 
مرسدس بنز CLA
 
CLA بروی پلتفرم کلاس A جدید ساخته می شود. سیستم چهارچرخ متحرک ۴MATIC در کنار گیربکس هفت سرعته خودکار و کلاچ دوبل، ترکیبی رویایی و اسپرت را رقم می زنند.
 
 
طیف وسیعی از موتورهای بنزینی و دیزلی همچون خانواده کلاس A
 
 
در این خودرو هم قابل انتخاب خواهند بود. موتور چهار سیلندر ۱.۶ لیتری ۱۲۰ اسبی در مدل CLA ۱۸۰ و موتور ۲ لیتری ۱۵۴ اسبی در مدل CLA ۲۰۰ و یک موتور ۲۰۸ اسبی برای مدل CLA ۲۵۰ قابل انتخاب خواهند بود.
 
مرسدس بنز CLA
 
گل سرسبد این پیشرانه ها، نمونه CLA ۴۵ AMG می باشد که توان ۳۳۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن متر را از موتور ۲ لیتری آن بیرون می کشد.
 
 
اگر شیفته این سدان جمع و جور بنز شده اید، باید تاابتدای سال ۲۰۱۳ صبر کنید. آن زمان اطلاعات بیشتر و قیمت این خودرو را به شما خواهیم گفت.
 
 

رفع سفیدی مو

مشخصات خودروها

بیشتر بخوانید
تولید خودروهای جدید سوزکی در ایران خودرو (+عکس) تولید خودروهای جدید سوزکی در ایران خودرو سوزوکی ویتارا که محصولی آشنا میباشد که توسط ایران خودرو تولید میشود این روزها سه محصول جدید سوزوکی در راه تولید است. مدیرعامل ایران‌خودرو چندی ...

جدیدترین مطالب سایت