قاصدک

لاغری و کاهش وزن

تبلیغات

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گردشگری در ایران

گالری عکس

عاشقنامه

تصاویری از خودرو نیم شاسی فراری 2021

تصاویری از خودرو نیم شاسی فراری 2021

فراری 2021 به بازار می آید 

 

خودرویی را می‌خواهیم بشما معرفی کنیم که درسال 2021 به بازار می‌آید . 

 

در اواسط ماه آذر سال جاری لامبورگینی قرار هست ماشین شاسی‌بلند خود رابه جامعه جهانی معرفی کند.این کاری هست اینروزها تمامی خودروسازان هم رده لامبورگینی در حال انجام آن میباشند و علت آن محبوبیت بیش از حد قدبلندها ودر نتیجه سودآوری شرکت سازنده هست.

 

به گزارش تالاب فراری نیز پس از سال‌‌ها تولید ابرخوردوهای اسپورت بلاخره تائید کرد که برای سودآور شدن پا در این مسیر گذاشته تادر  2.5 سال دیگر نسخه‌هاي تولیدی آن را  وارد بازار می کند.

 

تصاویری از خودرو نیم شاسی فراری 2021

 

این مضمون به علت انکارهای مکرر و سرسختانه  مدیر عامل فراری مبنی بر نساختن خودران یا suv در این شرکت اهمیت بیشتری پیدا می کنند. اما تعداد زیادی از کارشناسان حوزه خودرو این انکارهای سرسختانه را منحرف کردن ذهن رقبا از شاسی‌بلندی می دانند که  قرار بود مثل یک سوپرایز دنیای خودروهای بلند و اسپورت را تکان دهد.

 

اینروزها سودآوری خودروها در بازارهای بزرگ به انواع کراس‌اوورها و SUV ها گره خورده و فراری نمیتواند با فرار از تولید قدبلندها به سود دوبرابری درسال 2022 دست یابد.

 

تصاویری از خودرو نیم شاسی فراری 2021

فراری نیم شاسی 

 

اگرچه هیچ اطلاعاتی از این خودرو در دست نیست. اما می توان شاسی‌بلند این آلبوم را شبیه مدل جی‌تی لوسو تصور کرد. شاید شاسی این خودرو نیز از پلت‌فرم‌هاي جیپ بهره ببرد. اما خبر تائید بلند قد ایتالیایی می توان نوید خوش برای طرفداران ثروتمند در دنیا باشد که SUV رابه اسپورت‌هاي سواری ترجیح می دهند.

 

برچسب‌ها:

آموزش شيريني و کيک

جدیدترین مطالب سایت

 گلستان سعدی

تجاوز به دختر جوان و تهیه فیلم !
تجاوز به دختر جوان و تهیه فیلم !
مشاهده بیشتر