مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 13 نوامبر 2017
نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

لامبورگینی ها ی فوق العاده در آینده چگونه است ؟ 

 

لامبورگینی هاي آینده غیرقابل تصور هست در ادامه می توانید با نیم نگاهی به ساخت لامبورگینی هاي غیرقابل تصور در آینده تالاب را دنبال نمایید. 

 

لامبورگینی، از طرح مدل مفهومی آینده خود با نام “ترزو میلنیو”ي خود پرده برداشت.

 

نیم نگاهی به ساخت لامبورگینی هاي غیرقابل تصور در آینده به گزارش تالاب، این مدل مفهومی با همکاری موسسه مفهومی ماساچوست خلق شده و طراحی آن مخصوص هزاره سوم هست. به گزارش تالاب در نتیجه می توان پیش‌بینی کرد که اتومبیل از یک مدل پیشرفته الکتریکی، ساختار فوق سبک و فضای خارجی فوق ایرودینامیک بهره میبرد.

 

نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

سامانه مولد نیرو در مدل مفهومی از چهار موتور الکتریکی تشکیل شده که توان خودرا از یک ابرمخزن می گیرند. تجهیزات ذخیره انرژی در پنل بدنه مدل مفهومی ساخته شده‌اند.

 

به گزارش تالاب به غرض دستیابی به این ساختار آینده‌نگرانه، لامبورگینی از الیاف نانو- فیبر کربنی و باتری فوق نازک بهرهگیری میکند که می تواند در اشکال گوناگون شکل بگیرد و به شکل ساندویچی بین پنل‌هاي اتومبیل قرار گیرد.

 

لامبورگینی اطلاعات خاصی را در خصوص این اتومبیل عرضه نداده هست، اما اعلام کرده که این ماشین توسط سامانه بازتولید پیشرفته انرژی جنبشی  سریع شارژ می شود.

 

نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

 

ترکیب فیبرکربن و باتری‌هاي ساخته شده با  فناوری برتر نگاه جالبی دراین لامبورگینی قلمداد میشود. از طرفی وجود باتری‌ها در پنل‌هاي موجود باعث میشود که احتمال وجود شکاف یا ترک در بدنه ایجاد شود.

 

برای پیشگیری از این اتفاق، لامبورگینی و متخصصان فناوری موسسه ماساچوست، به توسعه فیبرکربن‌هایي پرداختند که شکل خوب به ربایش ضربات بپردازد.

 

نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

 

این فناوری دقیقا آینده‌نگرانه هست و نمی توان انتظار کاربرد آنرا در خودروهایی فعلی داشت. رئیس طرح تحقیقات دراین لامبورگینی اعلام کرده هست که این فناوری در حال پیشرفت هست و بعضی از اجزای آن در آینده به حقیقت نزدیک خواهند شد.

 

نیم نگاهی به تولید لامبورگینی های غیر قابل تصور در آینده

 

برچسب‌ها: ,

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو