مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 22 آگوست 2015
ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

خودروی هندی ارزان قیمت در راه بازار ایران….

 

تاتا نانو، یک خودروی شهری چهار سرنشینه است که توسط شرکت هندی تاتا موتورز و بیشتر برای بازار هند ساخته می‌شود. این خودرو بسیار کم مصرف است به گونه‌ای که در بزرگراه‌ها با یک لیتر ۲۶ کیلومتر و در داخل شهر با یک لیتر ۲۲ کیلومتر راه می‌پیماید. مجله تالاب : موتور تاتا نانو دو سیلندر است و با حجم ۶۳۰ سی سی که کمتر از نصف حجم موتور خودرو پراید است حدود ۴۰ اسب بخار قدرت تولید می کند این در حالی است که موتور ۱۳۰۰ سی سی پراید حدود ۶۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. 

 

طول تاتا نانو ۳ متر است در حالی که پراید حدود ۴ متر طول دارد عرض تاتا نانو ۱٫۵ و ارتفاع آن ۱٫۶متر است .در حالی که پراید ۱٫۶ متر عرض و ۱٫۵ متر ارتفاع دارد. با این اعداد مشخص ست که تاتا نانو از نظر اندازه از پراید کوچکتر و هم اندازه رنو ۵ است. وزن پراید ۸۷۰ کیلوگرم و وزن تاتا نانو ۶۰۰ کیلوگرم است . با این وزن بنظر می رسد قدرت کشش پراید و تاتا نانو چندان تفاوتی با هم نداشته باشند .

 

هم اکنون تاتا نانو با قیمت ۲۵۰۰ دلار ارزان ترین خودرو در جهان است. یعنی قیمت این خودرو در حدود ۸میلیون تومان است این بدان معنی است که قیمت این خودرو از پراید می تواند بسیار کمتر باشد.

 

اگر فرض بگیریم این خودرو به صورت کامل به ایران وارد شود حدود ۱۴ میلیون تومان قیمت پیدا می کند ولی اگر این خودرو با ساخت داخل بالای ۵۰ درصد در ایران تولید شود قیمت این خودرو میتواند چیزی در حدود ۹ میلیون تومان باشد.

 

با این قیمت بسیاری از افراد قشر متوسط به پایین ایران می توانند صاحب خودرو صفر کیلومتر شوند.

 

ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

عکس های تاتا نانو

 

 

ارزان ترین خودروی دنیا به ایران می آید + عکس

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو