مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 26 دسامبر 2015
مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

 

بنز استیت کلاس C را بیشتر بشناسید.

 

چراغ‌های عقب این مدل با نوار بلند کروم همراه است. کاملاً واضح است که هدف اصلی از کلاس C استیت، خودرویی است که بتواند ظرفیت حمل وسایل و کارآیی بیشتری نسبت به یک سدان داشته باشد. به این منظور، مدل جدید به اندازه ۹۶ میلی‌متر بلندتر شده و به ۴۷۰۲ میلی‌متر رسیده است.

 

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

 

به گزارش تالاب همچنین این افزایش بعد در عرض ۴۰ میلی‌متر، در فاصله محوری ۸۰ میلی‌متر نسبت به کلاس C قبلی بوده است. بنابراین عرض مدل جدید ۱۸۱۰ میلی‌متر و فاصله محوری آن ۲۸۴۰ میلی‌متراست. کلاس C جدید حدود ۶۵ کیلوگرم نیز سبک‌تر شده است. بنز مرسدس می‌گوید که فاصله پاها و فضای مانور برای سرنشینان ردیف عقب بسیار بیشتر از قبل است.

 

 

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

 

ظرفیت حمل بار کلاس C استیت ۴۹۰ لیتر است که نسبت به مدل قبلی، ۵ لیتر اضافه شده است. اگر صندلی‌های عقب جمع شوند، این ظرفیت به ۱۵۱۰ لیتر افزایش می‌یابد که باز هم ۱۰ لیتر نسبت به مدل قبلی بیشتر است. این خودرو از فرم تاشوی 40:20:40 در صندلی‌های عقب به جای 60:40 استفاده می‌کند که به صاحب خودرو این اجازه را می‌دهد که در داخل کابین پنج، چهار، سه یا دو صندلی داشته باشد. در عقب کلاس C استیت نیز می‌تواند بدون دخالت دست، باز و بسته شود.

 

 

مشخصات مرسدس بنز استیت کلاس C

 

در این مدل، مرسدس از سرویس «کانکت می» استفاده کرده که به کاربران اجازه می‌دهد که در هر زمان از هر جایی که باشند به وسیله نقلیه خود متصل شده و به صورت آنلاین از میزان پر بودن مخزن سوخت آن اطلاع پیدا کنند.

 

خودرو مرسدس بنز جدید S600 + تصاویر

خودروی لوکس و فول آپشن مرسدس بنز + تصاویر

تصاویر مرسدس بنز لوکس و بی نظیر یک میلیون دلاری

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو