مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 27 آگوست 2015
جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

قدرت و عملکرد موتور مزدا 3 مدل 2015

 

تأمین نیروی پیشران مزدا 3 مدل 2015 بر عهده یک موتور چهار سیلندر 2 لیتری گذاشته شده است که می‌تواند 155 اسب بخار نیرو و 203 نیوتن متر گشتاور تولید کند. نیرو و گشتاوری که این موتور تولید می‌کند از طریق یک گیربکس شش سرعته دستی به چرخ های جلو منتقل می‌شود.

 

گیربکس اتوماتیک نیز به صورت سفارشی قابل خریداری است. در تست سرعت، سدان مزدا 3 که به گیربکس اتوماتیک مجهز بود، توانست ظرف 8.3 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند که برای این کلاس از خودروها، زمانی عادی محسوب می‌شود. میزان مصرف سوخت نیز بسیار جالب توجه است. مدل سدان به همراه گیربکس اتوماتیک، در سیکل ترکیبی مصرف سوختی برابر با 8.05 لیتر (9.12 در شهر و 6.68 در بزرگراه) دارد، این در حالی است که مصرف سوخت مدل سدان به همراه دنده دستی، اندکی کمتر است و در سیکل ترکیبی به 8.29 لیتر (9.44 در شهر و 6.68 در بزرگراه) می‌رسد.

جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

 

در مورد هاچ بک 3i نیز می‌توان انتظار داشت مصرف سوخت قدری پایین بیاید. این هاچ بک در یک مسیر 186 کیلومتری 6.95 لیتر بنزین مصرف کرد. مدل مزدا 3s به یک موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری مجهز است که می‌تواند 184 اسب بخار نیرو و 251 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این موتور را به صورت سفارشی می‌توان در کنار گیربکس های دستی و یا اتوماتیک قرار داد، چه در مدل سدان و چه در مدل هاچ بک.

 

میزان مصرف سوخت به طور میانگین 9.44 لیتر (10.95/7.40 برای سدان و 10.53/7.82 برای هاچ بک) برآورد می‌شود. مصرف موتور 2.5 لیتری به همراه گیربکس شش سرعته اتوماتیک، در مدل سدان 8.55 لیتر (9.78 در شهر و 7.02 در بزرگراه) و در مدل هاچ بک 8.83 لیتر(10.14/7.40) برآورد شده است. برای تیپ 3s سیستم i-LOOP نیز ارائه می‌شود که انرژی پراکنده ناشی از ترمزگیری را متمرکز و جمع آوری می‌کند؛ به این ترتیب، مصرف سوخت این تیپ به همراه گیربکس اتوماتیک، به 8.29 لیتر (9.44 در شهر/ 6.84 در بزرگراه) می‌رسد.

 

ایمنی

 

جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

 

تجهیزات ایمنی مزدا 3 مدل 2015 عبارتند از: ترمز ضدقفل، کنترل پایداری، محافظ گردن برقی برای صندلی های جلو، کیسه هوا برای صندلی های جلو و کیسه پرده ای جانبی. دوربین دید عقب، سیستم هشدار نقاط کور و سیستم هشدار ترافیک عقب نیز، به جز در پکیج های SV و Sport، به صورت استاندارد با همه پکیج ها عرضه می‌شوند. پکیج Technology که فقط برای تیپ 3s Grand Touring به فروش می‌رسد، مجهز به این موارد است: سیستم هشدار عبور از خط، سیستم پیشگیری از تصادف و سیستم ترمز هوشمند در شهر (Smart City Brake Support) که مخصوص کمپانی مزدا است.

 

این ترمز هوشمند در واقع یک سیستم پیشگیری از تصادف است که در سرعت های پایین، چنانچه راننده به یک تصادف قریب الوقوع واکنش نشان ندهد، به طور اتوماتیک ترمز می‌گیرد. در تست ترمز، یک مزدا  3i Grand Touring هاچ بک که با سرعت صد کیلومتر بر ساعت در حرکت بود، پس از طی حدود 37 متر متوقف شد، این مسافت در مورد مزدا 3s GT حدود 38.40 متر اندازه گیری شده است. می‌توان گفت هر دو این اعداد و ارقام برای این حوزه از خودروها، متوسط به شمار می‌روند. موسسه ایمنی بزرگراه ها در زمینه عدم آسیب دیدگی از جلو، عدم آسیب دیدگی از طرفین و مقاومت سقف، بالاترین رتبه ممکن، یعنی رتبه “خوب” را به این خودرو داده است. 

 

به گزارش تالاب مصرف سوخت این خودرو در شهر معادل 7.9 لیتر  و در جاده  معادل 5.7 لیتر در 100 کیلومتر است.

 
جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

جدیدترین مزدا 3 مدل 2015 (عکس)

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو