مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

کاهش وزن خودروها در برنامه شرکت BMW

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 12 سپتامبر 2015
کاهش وزن خودروها در برنامه شرکت BMW

کاهش وزن خودرو و استحکام بیشتر از هدف های شرکت  BMW میباشد.

 

کاهش اندازه موتور شش سیلندر 3.0 لیتری با توربوشارژر دوقلو با کاهش وزن به کاهش مصرف سوخت و انتشار گازهای آلاینده CO2 نیز تا 28 درصد کمک می‌نماید. اکنون با یک باک پر سوخت تا 161 کیلومتر مسافت بیشتری را نسبت به قبل می‌توان پیمود.

 

به گزارش تالاب بدین ترتیب نسبت قدرت به وزن خودرو همچنان رقم بالایی خواهد بود. مدل‌های M3 و M4 جدید نشانه‌های این تفکر و منعکس کننده این استراتژی می‌باشند. با وجودی که این مدل‌ها قوی‌تر از مدل‌های پیشین هستند، اما افزایش تنها در حد 3 درصد می‌باشد یعنی قدرت از 416 به 427 اسب بخار رسیده است. با این حال، کاهش وزن تا 80 کیلوگرم یا 6 درصد می‌باشد.

 

برای کاهش وزن، آلومینیوم نقشی اساسی بازی می‌کند. قسمت جلو و کاپوت هر دو مدل آلومینیومی است. در ساختار شاسی و پیشرانه هم از منیزیوم و فیبر کربن استفاده شده است.

 

ب‌ام‌و اکنون راه‌هایی انحصاری برای تولید صنعتی و انبوه فیبر کربن دارد. کاستن از وزن می‌تواند روی دینامیک خودرو نیز تأثیر مثبتی داشته باشد. باید دید که این روند تا کجا ادامه پیدا می‌کند.

 

کاهش وزن خودروها در برنامه شرکت BMW

 

کاهش وزن خودروها در برنامه شرکت BMW

 

کاهش وزن خودروها در برنامه شرکت BMW

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو