مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی !
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

در هر ماه 100 میلیارد جستجو در گوگل رخ می دهد

مجموعه : دانستنیها
تاریخ انتشار : 11 فوریه 2016
در هر ماه 100 میلیارد جستجو در گوگل رخ می دهد

در هر ماه 100 میلیارد جستجو در گوگل رخ می دهد

 لری پیج به این نکته هم اشاره کرده که سیستم عامل آندروید در شش سال اخیر بر روی یک میلیارد گوشی و تبلت به کار گرفته شده و هر ماه از طریق این سایت ۱۰۰ میلیارد جستجو انجام می‌شود.

به نقل از زد دی نت، وی با ارسال نامه‌ای برای سهام داران این شرکت که معمولا به طور سالیانه در همین زمان انجام می‌شود، برخی از برنامه‌های خود برای سال‌های آتی را توضیح داده است.

 

به گزارش تالاب از فارس، در بخشی از این نامه گوگل در ابتدای راه ارائه خدمات جستجو توصیف شده و از راه دراز پیش رو برای دستیابی به یک دید کامل سخن گفته شده است. به گفته وی زمانی خدمات جستجو به طور کامل ارائه خواهد شد که اطلاعات درست و مناسب در همان زمانی که کاربر به آن نیاز دارد و تقریبا بدون هیچ تلاشی از سوی وی در اختیارش قرار بگیرد.

 

به گفته وی مساله آن است که کسب فهم عمیق از اطلاعات درخواستی مشکل دشواری است که باید حل شود.

به گفته وی گوگل به حل این مشکل نزدیک‌تر شده و ارائه خدماتی مانند Google Now و +Google ارائه پاسخ‌های سریع و دقیق به کاربران با توجه به اطلاعات زمینه‌ای مربوط به آن‌ها را تسهیل می‌کند.

 

لری پیج به این نکته هم اشاره کرده که سیستم عامل آندروید در شش سال اخیر بر روی یک میلیارد گوشی و تبلت به کار گرفته شده و هر ماه از طریق این سایت ۱۰۰ میلیارد جستجو انجام می‌شود.

 

به گفته وی گوگل در آینده در حوزه‌های بهداشت و سلامت هم سرمایه‌گذاری کرده و تلاش می‌کند دسترسی به اینترنت را توسعه ببخشد. نسخه کامل این نامه به زبان انگلیسی اینجا در دسترس است.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو