مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

آموزش زبان انگلیسی به کودکان توسط یک ربات حرفه ای

مجموعه : اخبار علمی
تاریخ انتشار : 18 اکتبر 2017
آموزش زبان انگلیسی به کودکان توسط یک ربات حرفه ای

رباتی که زبان انگلیسی به کودکان یاد میدهد !

 

می خواهیم با رباتی آشنا بشویم که میتواند به کودکان 5 تا 10 سال زبان انگلیسی را تا حرفه اي بودن به آنها آموزش بدهد .

 

این ربات حتی میتواند به کودکان ناشنوا کمک کند تا زبان مادری خودرا ذکر بگیرند.

 

به گزارش تالاب این دستگاه که نظیر نخست آن«RAVE» نامیده می شود، میتواند بر روی گهواره یک کودک شیرخوار آویخته شود و با تشخیص دوران آموزش کودک، با وی تماس برقرار کند.

 

این یک ربات چاپ سه‌بعدی هست که یک الگوریتم مبتنی بر اسکن‌هاي عصبی و حرارتی و یک صفحه نمایش کامپیوتری با یک “چهره رایانه‌اي”«آواتار» دارد که از زبان اشاره آمریکایی دریک سرعت معین و مشخص بهرهگیری می کند.

 

ساخت این محصول با کمک هزینه 1.1 میلیون دلاری از “بنیاد ملی علوم”«NSF» و همکاری “بنیاد ویلیام میرون کک”«W.M. Keck Foundation» به مدت سه سال به طول انجامید.

 

 نتایج نخست نشان میدهد که این ربات میتواند دقت کودکان را هر دوران به مدت شش دقیقه بخود جلب کند.

 

نوزادانی که تنها شش تا هشت ماه دارند، پس از چند دقیقه در طول اینکار با یک ریتم همراه با زبان اشاره آغاز به حرکت می کنند. همگام شدن با این ریتم نشان میدهد که یک کودک بعضی از پایه‌هاي مهم هر زبان، مثل صداها و یا سایر واحدهای اساسی یک زبان را تشخیص داده و ذکر گرفته هست.

 

این ربات میتواند به پدران و مادرانی که کودکان کم‌شنوا یا ناشنوای مادرزاد دارند، کمک زیادی بکند.

 

محققان این تحقیق، این ربات را در تاریخ 24 اکتبر در کمیته بنیاد ملی علوم عرضه خواهند کرد و نیت دارند تا این فناوری را دریک سال آینده بازهم ارتقا دهند.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو