دانلود آهنگ جدید

قاصدک

خودرو

مکان تبلیغات شما در تالاب

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

گالری عکس

بیماری صرع

زیبایی بهروز

تا چند سال دیگه انسان هایی هستند که هزار سال عمر میکنند !

مجموعه : اخبار علمی
تاریخ انتشار : 4 دسامبر 2017
تا چند سال دیگه انسان هایی هستند که هزار سال عمر میکنند !

هزار سال عمر در زندگی 

 

در طی یک نظره اي از چند پژوهشگری و گفته انها انسانها می توانند تا هزاران سال عمر کنند . 

 

عمر طولانی , به گزارش تالاب «اوبری دی گری» که در جریان برگزاری یک همایش علمی به اسم آینده مجازی در لندن سخت میگفت، افزود: معتقدم نخستین انسانی که قرار است تا هزار سال عمر کند، پیش از این به جهان آمده است.

 

این محقق افزود: گرچه تغییرات آب و هوایی و تخریب محیط زیست می‌تواند جوامع انسانی را تهدید کند، اما اگر ما بتوانیم جلوی تخریب محیط زیست را بگیریم غلبه بر مساله هاي ناشی از افزایش سن در آینده ممکن خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: شکل‌گیری جهانی که در آن خبری از بیماری هاي ناشی از افزایش سن نباشد، در آینده امکان‌پذیر خواهد بود.

 

این پژوهشگر به کشف مولکول هایي با قابلیت مقابله با اثرات پیری و ابداع چندین سلول بنیادی جدید برای نوسازی سلول هاي پیر و مقابله با آثار کهولت اشاره کرد و این تحولات راتاییدی بر پیشبینی خود دانست. بتازگی محققان دانشگاه اگزیتر در لندن هم روشی برای جوان سازی سلول هاي پیر بدن ابداع کرده اند.

 

گری ادامه داد: مشکلات ناشی از سالمندی هرروز منجر به مرگ ۱۱۰ هزار نفر در سراسر جهان میشود.

 

از سمت دیگر میزان جمعیت سالمند جهان که بیش از ۶۰ سال سن دارند از ۹۶۲ میلیون نفر درسال ۲۰۱۷ به ۲.۱ میلیارد نفر درسال ۲۰۵۰ می‌رسد و اگر مساله هاي مربوط به بهداشت و درمان این افراد حل نشود، مشکلاتی بی پیشینه در انتظار بشریت خواهد بود.

 

برچسب‌ها: ,

رفع سفیدی مو

اخبار علمی

بیشتر بخوانید
ردپاهای قدیمی‌ترین انسان‌های جهان محققان معتقدند ردپاهای کشف شده در نیم قرن گذشته در غاری در رومانی، ممکن است متعلق به قدیمی‌ترین انسان‌های اروپایی باشد. آنها حتی ممکن است قدیمی‌ترین انسان‌های جهان نیز باشند. ...

جدیدترین مطالب سایت