دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس شروع ماه مبارک رمضان + اس ام اس خنده دار ماه رمضان اس ام اس شروع ماه مبارک رمضان + اس ام اس خنده دار ماه رمضان حکم شرعی رابطه جنسی و ارضا شدن در ماه رمضان چیست؟ حکم شرعی رابطه جنسی و ارضا شدن در ماه رمضان چیست؟ تجاوز به دختر شیرازی در خودرو + تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر تجاوز به دختر شیرازی در خودرو + تجاوز جنسی وحشیانه پدر به دختر بهترین دختران فوتبالیست ایرانی در تیم ملی فوتسال ایران بهترین دختران فوتبالیست ایرانی در تیم ملی فوتسال ایران 7 نکته مهم برای ست کردن کفش با لباس + جدید ترین ترند انتخاب کفش 7 نکته مهم برای ست کردن کفش با لباس + جدید ترین ترند انتخاب کفش آشنایی با پکیج ویژه ی لومینس (LUMINESCE) آشنایی با پکیج ویژه ی لومینس (LUMINESCE) اس ام اس طنز ماه رمضان ؛ متن طنز ماه رمضان و افطار و سحر اس ام اس طنز ماه رمضان ؛ متن طنز ماه رمضان و افطار و سحر زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) زیبا بروفه و همسرش پیام صابری پسردار شدن ! (عکس فرزند زیبا بروفه) بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه بازداشت جنجالی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی در ورزشگاه تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تنگ کردن واژن با تمرین ورزش کگل | زیبا کردن واژن با لیزر تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب تعبیر خواب گریه کردن در خواب | گریه کردن بدون اشک در خواب مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان مدل مانتو تابستانی 97 | مدل مانتو جلو باز شیک برای تابستان عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد عکس پروفایل خرداد ماه | عکس پروفایل متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد اس ام اس تبریک تولد خرداد ماه | متن تبریک تولد متولدین خرداد روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) روش های خانگی برای زیباسازی و تنگ کردن واژن (تنگ کردن مهبل) عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار عکس نوشته های عاشقانه و رمانتیک | عکس نوشته های تیکه دار
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

تصویری محصور کننده هابل از 2 کهکشان همسایه

مجموعه : هوا و فضا
تاریخ انتشار : 6 سپتامبر 2017
تصویری محصور کننده هابل از 2 کهکشان همسایه

هابل از 2 کهکشان همسایه

 

با نگاه به آسمان میتوان ازاسرار هاي آفرینش پرده برداشت تصویری خوشگل از هابل از 2 کهکشان همسایه را به نمایش گذاشته ایم  سازمان فضایی ایالات امریکا”«ناسا» به تازگی تصویری از دو کهکشان همسایه که به وسیله تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده منتشر کرد.

 

به گزارش تالاب : و به نقل از ناسا، ناسا در توضیح این عکس آورده هست: یکی از این دو کهکشانی که در عکس هابل دیدن میشوند دقیقا همان امواجی راکه دستگاه مایکروویو آشپزخانه شما ساخت میکنند، به سمت اطراف خود ارسال میکند.

 

به امواج الکترومغناطیسی با طول موج کمتر از امواج رادیویی و اکثر از امواج فروسرخ، مایکروویو یا ریزموج گفته میشود.

 

چنین به نظر می رسد که طول موج مایکروویو با دقت به نام آن، امواجی در طیف طول موج کمتر از یک میلی‌متر باشند و طول موج ریزموج‌ها تقریباً بین ۱ میلی‌متر «متناظر با بسامد ۳۰۰ گیگاهرتز» تا ۳۰ سانتیمتر «متناظر با بسامد ۱ گیگاهرتز» هست.

 

دقت شود که پیشوند «مایکرو» در مایکروویو به یک طول موج در محدوده میکرومتر اشاره نمیکند بلکه دلالت بر این دارد که ریزموج‌ها در مقایسه با امواج بهرهگیری شده در انتشار رادیویی نوعی، کوچک میباشند به طوری‌كه طول موج‌هاي کوتاه‌تری دارند.

 

تصویری محصور کننده هابل از 2 کهکشان همسایه

 

براساس اعلام ناسا، کهکشان پایینی در عکس، هسته بسیار فعالی دارد و حجم بالایی از انرژی را به فضای پیرامونی خود می‌فرستد که سبب ایجاد اشکالی مثل ابرهای حاصل از بخار آب میشوند.

 

اتم‌هاي تشکیل دهنده آب یعنی هیدروژن و اکسیژن قادر به جذب بعضی از این انرژی‌ها میباشند و دوباره آن را در طول موج‌هاي خاص منتشر می کنند که یکی از انها در ساختار  مایکروویو اتفاق می‌افتد.

 

رفع سفیدی مو

تصاویر از سطح کره مریخ برای علاقه مندان تصاویر مریخ را علاقه‌مندان سفر بی‌بازگشت به مریخ ببینند !   با نمایش تصاویری از سطح کره مریخ و زیبای های آن برای علاقه مندان به کره مریخ شما را به دیدن تصاویر ...

مکان تبلیغات شما در تالاب

دکتر تاج بخش

جدیدترین مطالب سایت