مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول پوسترهای جدید به مناسبت آغاز ماه ربیع الاول دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) دیدار رهبر انقلاب از مناطق زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس کودک آواره زلزله زده (عکس) کودک آواره زلزله زده (عکس) نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه نقد تند زلزله مهیب و سهمگین کرمانشاه آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل آموزش تهیه آسان ترشی لیته در منزل هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ هر ایرانی چقدر یارانه گرفته ؟ اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول اس ام اس های جدید به مناسبت تبریک ماه ربیع الاول دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ دانستنی های کاربردی در مورد بیماری آمپیم‌ شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول شعرهای زیبا در وصف شروع ماه ربیع الاول علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ علت وقوع زلزله چیست و آیا پیش بینی زلزله ممکن است ؟ زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن زندگی زهرا امیر ابراهیمی بعد از انتشار فیلم پورن تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) تیکه های طنز مهران مدیری در برنامه دورهمی (فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) انسانیت این مرد در داروخانه (+ فیلم) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس) زندگی ساده پسر رئیس جمهور سابق ایران (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

اولین تصویر گرفته شده از یک آدم فضایی (عکس)

مجموعه : هوا و فضا
تاریخ انتشار : 22 دسامبر 2015
اولین تصویر گرفته شده از یک آدم فضایی (عکس)

خیلی از ما ها دوست داریم در مورد موجودات فضایی و وجود آنها بدانیم. آیا آدم فضایی ها واقعا وجود دارند؟

 

دست اندرکاران برگزاری کنفرانسی در مکزیک در صددند با نمایش تصاویر جدیدی از موجودات فضایی به ویژه حادثه “رازول” (سقوط بشقاب پرنده در ایالت تگزاس )وجود موجودات فضایی را ثابت کنند.

 

مجموعه جدید از تصاویر این موجودات طی کنفرانسی در مکزیک به نمایش درخواهد آمد. گفته شده در این مجموعه موجودات فضایی که در سال 1947 در نزدیکی مزرعه “رازول” دیده شدند، در معرض دید عموم قرار می گیرند.

 

این درحالی‌ است که برخی صاحب‌نظران ، عکس ها و از جمله یک فیلم منتشر شده درباره موجوات فضایی رازول را خدعه و نیرنگ سینمایی توصیف کردند و آن را غیرقابل باور می دانند.

 

وجود بشقاب‌پرنده و موجودات فرازمینی طی دوره های طولانی در طول تاریخ همواره ذهن بشر را به خود مشغول کرده است تا اینکه برخی روزنامه های آمریکایی با انتشار خبری از کشف سقوط بشقاب پرنده‌ای در منطقه رازول در ایالت تگزاس در هشتم جولای 1947 به این موضوع دامن زدند.

 

اولین تصویر گرفته شده از یک آدم فضایی (عکس)

 

در ژوئیه سال 1947 در رازول شهری بسیار کوچک -بیابانی و بی‌سر و صدا که از تعدادی مزرعه و دامداری تشکیل می‌شد. همچنین خانه اسکانداران بمب‌افکن‌های 509 نیز محسوب می‌شد که در آن زمان یکی از پیشرفته‌ترین‌ها در نوع خود بود . آنها دو بمب در ژاپن انداخته بودند و چند بمب در اقیانوس آرام آزمایش کرده بودند. جنگ تازه تمام شده بود و همه چیز داشت به حالت اول باز می‌گشت که اتفاق عجیبی افتاد… از آسمان چیزی بزرگ و نقره‌ای رنگ با سرعت و سر و صدای زیادی سقوط کرد.

 

یکی از گله‌داران قطعات و تکه‌های شئ را جمع کرد و به پایگاه هوایی گزارش داد و برای اولین و آخرین بار در تاریخ ایالات متحده آمریکا در روزنامه‌ها اعلام شد که یک بشقاب پرنده سقوط کرده است.

 

طبیعتا چنین خبری سرتیتر روزنامه‌ها شد و رادیو اعلام کرد که پیدا شدن یک بشقاب‌پرنده پ بزرگترین اتفاق سال است اما روز بعد خبر ها کاملا شکل تازه ای به خود گرفتند و توضیح این حادثه هم زمینی‌تر شد. در روزنامه ها اعلام شد که آن شئ یک بالون هواشناسی بوده است و همه چیز به حالت عادی بازگشت. این پایان داستان نبود زیرا برخی قرار نبود آن را فراموش کنند. سال ها بعد کلماتی مانند یوفولوژی و یوفولوژیست وارد فرهنگ لغت شد و حادثه رازول دوباره پا در میان افکار مردم گذاشت که کسانی مانند مارسل که یک افسر بازنشسته ارتش بود و فریدمن کسی که روز ها یک فیزیکدان و شب ها یک یوفولوژیست می‌شد باعث آن بودند. فریدمن به صراحت گفت که: من پس از سی سال متقاعد شدم دولت امریکا جسد چند بیگانه و یک بشقاب پرنده ساقط‌شده را در نیومکزیکو به‌دست آورده است.

 

از آن زمان تاکنون دوستداران نظریه وجود موجودات فضایی در انتظار تماشای عکس ها و تصاویری از موجود فضایی رازول به سر می‌برند به این امید که حقیقت “منطقه 51” را دریابند که گفته می‌شود، بقایای موجودات و سفینه فضایی در آن نگهداری می شود.

 

بسیاری بر این باورند که دولت آمریکا وسیله‌ای عجیب و غریبی را در مزرعه رازول در سال 1947 پیدا کرد اما در آن زمان حقیقت وجود موجودات فضایی را کتمان کرد.

 

اکنون گروهی به ریاست دکتر “ادگار میشل” یکی از فضانوردان که قدم بر روی ماه گذاشت، تصاویر جدید را در معرض دید همگان قرار می‌دهند. تاکنون تصاویری در این زمینه به عنوان مقدمه این کنفرانس منتشر نشده است.

 

تصاویر ارایه‌شده در این کنفرانس توسط “برنارد ایه رای” کسی که در زمینه زمین‌شناسی در حوزه اکتشاف نفت در نزیدکی رازول فعالیت می‌کرد، در دهه چهل قرن گذشته گرفته شده است. به نظر می رسد این تصاویر بقایای موجودات فضایی مرده باشد.

 

دوستداران نظریه وجود موجودات فضایی در انتظار برگزاری این کنفرانس در مکزیک و ارایه تصاویر آن به میلیون‌ها نفر لحظه‌شماری می کنند در حالی که عده‌ای دیگر معتقدند اهداف تبلیغاتی و بازاریابی برای جلب توجه میلیون‌ها نفر به این پدیده در پشت این کنفرانس نهفته است.

 

تصاویری از پیشرفته ترین فضاپیماهای آینده

تصاویر نمایشگاه هوایی مسکو 2015

۱۰ مورد از بزرگترین اسرار ستارگان (+عکس)

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو