مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

پدر علم فضایی ایران به گنجینه فضایی خود چوب حراج زد

مجموعه : هوا و فضا
تاریخ انتشار : 2 آوریل 2015
پدر علم فضایی ایران به گنجینه فضایی خود چوب حراج زد

سیروس برزو، پدر علم فضایی ایران اخیرا گنجینهٔ فضایی خود را که حاصل سال‌ها تلاش او در زمینهٔ ترویج علم است را به حراج گذاشته است. گنجینه‌ای که از امضای فضانوردان تا ماکت‌های ارزشمند فضایی و وسایلی بی‌قیمت را در خود جای داده است.

 

 سیروس برزو در گفتگو با خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران گفت: واقعیت امر این است که از فروردین ماه سال گذشته در فرهنگسرای اشراق نمایشگاهی از گنجینهٔ فضایی خود برپا کردم و تمامی هزینه‌های این نمایشگاه را شخصا پرداختم. با این حال پس از تغییر ریاست این فرهنگسرا این نمایشگاه نیز تعطیل شد. 

پدر علم فضایی ایران به گنجینه فضایی خود چوب حراج زد

 پدر علوم فضایی ایران ادامه داد: من یک روزنامه نگار بودم و تمام عمرم را خدمتگزار ترویج علم بوده‌ام و هرگز در این راه کاسبی نکردم. این اموال نیز میراث ملی نیست. اموال شخصی من هست. 

پدر علم فضایی ایران به گنجینه فضایی خود چوب حراج زد

 اما برزو می‌گوید چاره‌ای جز این ندارد. او که بنیان گذار نشریه «مرز‌های بی‌کران» نیز هست حالا در شرایطی قرار دارد که ادامهٔ راه را بر خود تنگ می‌بیند.

اشیای موجود در مجموعه یادمان‌های فضایی سیروس برزو از تمبرهای فضایی، غذای فضانوردان، عکس‌های امضا شده توسط فضانوردان نام‌آور جهان شروع می‌شود و تا ماکت سفینه‌ها و موشک‌ها، پوسترهای فضایی، مدال‌ها و مدالیون‌ها، اشیای شخصی فضانوردان ادامه دارد. 

پدر علم فضایی ایران به گنجینه فضایی خود چوب حراج زد

 برزو اضافه کرد: من با توجه به مشکلات معیشتی که برایم بوجود آمد ناچار به فروش این گنجینه شدم و در حال حاضر با همکاری فرهنگسرای رازی، این گنجینه در انبار این فرهنگسرا قرار دارد و قرار است کمک کنند تا نمایشگاهی راه اندازی شود.

 

این پیشکسوت ترویج علم ادامه داد: حتی اگر نمایشگاه هم برپا شود، ارگان‌هایی که مسئولیت این گونه کار‌ها را دارند، هیچگونه تعهد مالی را نمی‌پذیرند و حتی آموزش و پرورش نیز دانش آموزان را دعوت به بازدید از این نمایشگاه نمی‌کند.

 

یادمان نرود این مرد‌‌ همان کسی است که وقتی یک کشیش به قرآن اهانت کرد، این کتاب آسمانی را به فضا فرستاد تا به این اهانت نا‌بخشودنی پاسخی کوبنده داده باشد. یادمان نرود این مرد‌‌ همان کسی است که آثار استاد فرشچیان را در ایستگاه فضایی به نمایش گذاشت. کاش یک عمر خون دل خوردن‌های بی‌قیمت این مرد را به چند ده هزار دلار نفروشند…!

 

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو